Inkognito pôsobí ako svetlo na konci tunela. Jediná pozerateľná relácia na slovenských komerčných kanáloch. A jediná, v ktorej je Vostinár vyslovene dobrý a vtipný. Samozrejme, sú tu aj slabšie momenty, trápne pokusy o humor, Tabaček je pomerne neznesiteľný, ale popri Farmách a inom odpade si toto zaslúži oceniť.(3.2.2018)

Comeback Inkognita po pár rokoch je celkom obstojný. Napriek niekoľkým výhradám, je to stále jedna z najnormálnejších pravidelných relácií produkovaných na Slovensku. Stále je to celkom pozerateľné a dá sa pri tom dokonca aj pobaviť (čo je pri slovenskej produkcie viacmenej výnimočné). Moderátora Voštinára moc nemusím, ale v tomto programe je celkom znesiteľný (napriek občasnej infantilite). No a rozhodujúcim faktorom sú pre mňa samozrejme "hádači", od ktorých často záleží atraktivita konkrétnej časti. Najradšej mám určite tandem Hudák & Čekovský, celkom fajn sú aj Forgáč a Kramár, ďalší sú taký priemer, no doslova alergický som na múmiu Studenkovú a otrasne trápneho Tabačeka, ktorého považujem za najneznesiteľnejšiu postavu slovenského "showbiznisu".(9.10.2017)

• klúčik

Táto relácia sa postupne vyvíjala. Na začiatku výborní hádači no postupne sa to menilo a menilo až to skončilo stretnutím priateľov z východu... Nemám nič proti východniarom , no keby to robila televízia Košice tak nepoviem nič .. Kedysi bola relácia stredoslováci a toto je relácia východoslováci... hodnotím 40%.(4.6.2016)

Staré dobré Inkognito je späť, síce s trochu obmenenou zostavou (Šebová namiesto Pavelekovej, Hudák namiesto Kramára), ale v podstate sa nič nezmenilo, v tomto prípade naštastie. Taktiež sa jedná o jediný program (možno ešte okrem Nového bývania), kde je Voštinár nie len že pozerateľný, ale občas aj celkom vtipný. Prajem vynovenému Inkognitu aspoň jednu/dve úspešné sezóny, aj keď takýto program sa dá vyrábať donekonečna, ak ho, samozrejme, nepotopí sledovanosť.(19.5.2015)

Pavelekovú a Krónera sa nepodarilo síce adekvátne nahradiť, ale stále je to tá istá zábavná relácia, ktorú som mal svojho času veľmi rád. Len to kolo "čo majú tí dvaja spoločné" mi príde veľmi nudná a od veci. A ten, kto vymyslel 3!!! reklamné prestávky počas ani nie hodinového programu by si zaslúžil guľku do hlavy.(26.5.2015)