Inkognito (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2015, 50 min

Staré dobré Inkognito je späť, síce s trochu obmenenou zostavou (Šebová namiesto Pavelekovej, Hudák namiesto Kramára), ale v podstate sa nič nezmenilo, v tomto prípade naštastie. Taktiež sa jedná o jediný program (možno ešte okrem Nového bývania), kde je Voštinár nie len že pozerateľný, ale občas aj celkom vtipný. Prajem vynovenému Inkognitu aspoň jednu/dve úspešné sezóny, aj keď takýto program sa dá vyrábať donekonečna, ak ho, samozrejme, nepotopí sledovanosť.(19.5.2015)

• klúčik

Táto relácia sa postupne vyvíjala. Na začiatku výborní hádači no postupne sa to menilo a menilo až to skončilo stretnutím priateľov z východu... Nemám nič proti východniarom , no keby to robila televízia Košice tak nepoviem nič .. Kedysi bola relácia stredoslováci a toto je relácia východoslováci... hodnotím 40%.(4.6.2016)

• MM_Ramone

Touto zábavnou show odštartoval v roku 2003 svoju pochybnú televíznu kariéru trnavský buran Vlado Voštinár. Už vtedy som si hovoril, že kde vyhrabali takého upoteného blbečka. Jeho nahlúply štýl moderovania je niečo, čo ma dokáže vyprovokovať takmer až k agresii. Tento nemožný chlap a jeho vyjadrovanie je ukážkou moderátorskej primitivity. Keď ho vidím na televíznej obrazovke, tak to vždy musím prepnúť na iný kanál. Presne tak to bývalo v rokoch 2003 až 2007, keď robil sprievodcu reláciou "Inkognito" a tak je tomu i teraz, keď sa po ôsmych rokoch v TV JOJ rozhodli oživiť tento projekt. Voštinársky odpad!(13.10.2015)

Pavelekovú a Krónera sa nepodarilo síce adekvátne nahradiť, ale stále je to tá istá zábavná relácia, ktorú som mal svojho času veľmi rád. Len to kolo "čo majú tí dvaja spoločné" mi príde veľmi nudná a od veci. A ten, kto vymyslel 3!!! reklamné prestávky počas ani nie hodinového programu by si zaslúžil guľku do hlavy.(26.5.2015)

Inkognito pôsobí ako svetlo na konci tunela. Jediná pozerateľná relácia na slovenských komerčných kanáloch. A jediná, v ktorej je Vostinár vyslovene dobrý a vtipný. Samozrejme, sú tu aj slabšie momenty, trápne pokusy o humor, Tabaček je pomerne neznesiteľný, ale popri Farmách a inom odpade si toto zaslúži oceniť.(3.2.2018)