poster

Jurský park 3

 • USA

  Jurassic Park III

 • Slovensko

  Jurský park 3

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2001, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (537)

 • Wacoslav1
  ***

  Na jednu stranu je pravda, že třetí pokračování Jurských ptákovin nemělo jiný cíl než finančně zahojit všechny zúčastněné, ale jako popcornová jednohubka se svižnou stopáží to pořád svůj účel plní a ano nečekal jsem, že to řeknu, ale pořád si to vytírá řiť z trapáckým Jurským světem. A to celkem bez problému.65%(12.6.2015)

 • golfista
  ****

  Opravdu jsem čekal ještě větší průser než ve dvojce, takže jsem kolem toho obalu v půjčovně nějakou dobu chodil s nědůvěrou. Ono to ale nakonec dopadlo jako svižná a slušně odvedená zábava, takže bych to viděl tak na 70%. Fakt jsem se slušně bavil.(6.3.2003)

 • POMO
  ***

  Kvalitné remeslo, ktoré si poctivo naplnilo svoje nijak vysoké ambície. Dvaja najväčśí dinosauri sú nám ukázaní hneď na začiatku, následuje množstvo solídnej akcie (a neodmysliteľných logických nezmyslov) a v poslednej tretine sa nám vo vzdušných priestoroch dostáva veľmi príjemného a dovtedy nevideného prekvapenia. A to všetko v krátkej stopáži, ktorá nedovolí ani raz sa pozrieť na hodinky. "Malý" film, ale po jeho skončení som bol načisto uspokojený.(10.8.2002)

 • Cival
  ***

  Trojka si naštěstí na nic nehraje a jenom baví diváky (s větším i menším úspěchem). Nebýt naspeedovaných scén s tou pravěkou lítající havětí bylo by to asi za 2* - ostatním akčním scénám trochu chybí nápaditost, vymanění se ze zaběhnutých klišé: Překvapení, útěk, oběd ještěrek...(10.8.2002)

 • Lima
  ***

  Z celé série "Jurassic Park" jsem se paradoxně u "trojky" bavil nejlépe. Asi proto, že jsem nic nečekal. Ano, byl to shit, ale na nic si nehrál. Má to spád, akční scény nastoupí pár minut po začátku a skončí až se závěrečnými titulky. "Trojka" je prostě popcornová oddychovka, jak má být. A scéna s pterodaktyly v kleci je fakt jízda.(19.6.2002)

 • Gemini
  **

  Haha, hahahaha, ha...haha. Hahahahahahá!! Ale to ne, to už snad fakt né....hmm, zvláštní...hahaha...a jestli teď náhodou ne...no jo, vždyť jsem to říkal. Tak takhle se ve stručnosti a s náhodně zpřeházeným pořadím dají shrnout reakce diváka při sledování tohoto (z trademarku Spielbergova vizuálně úchvatného a celkem zábavného Jurského Parku zoufale těžícího) filmu. Je to skutečně víc komedie než dobrodružný film, ale vzhledem k tomu do jakého světa je zasazen, je to (i díky rozumné stopáži) menší provar než např. Lovci Pokladů.(26.8.2006)

 • Tom Hardy
  ***

  Nastavovaná kaše, která rezignuje na veškerou originalitu a krom velmi prostého příběhu nabízí slušné herecké obsazení a příjemné žravé tempo. Škoda jen, že to tempo není vyrovnanější...(23.1.2003)

 • Matty
  **

  Nevstoupíš dvakrát do téže řeky. Ale můžu do ní vstoupit třikrát? Můžeš, jenže dopadneš jako třetí Jurský park. Nebýt pěkně rozpohybovaných dinosaurů, těžko bych na něm našel něco pozitivního. Jurrasic park 3 je pouze akční výluh a kdyby v něm místo dinosaurů expedici ohrožovali třeba lidožraví domorodci, rozdíl by byl jenom v těch domorodcích. Takhle je to jednoznačné – pro peníze, pro peníze a pro ještě větší kopu peněz. Ale tentokrát Spielberg coby producent doopravdy šlápl vedle, do pořádného – ještě horkého – raptořího lejna.50% Zajímavé komentáře: Gemini, DaViD´82, 902 10, MilesTeg, Weirdman(10.8.2005)

 • Enšpígl
  ***

  Travalo mě 5 let od vzniku tohoto dílu abych sebral odvahu a zkouknul tento park a musím říci že převládají dobré pociy, bylo zajímavé že po zničené dvojce, se do tohoto dílu zase vrátilo napětí i humor.No a všichni ty ...sauři.byli taky ve formě.Jen ten konec to fakt jako myslíte vážně??(2.9.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $93miliónovTržby USA $181,171,875Tržby Celosvetovo $368,780,809Tržby za predaj Blu-ray v USA $661,924 //počet predaných kusov 43,583Tržby za predaj DVD v USA $278,282 //počet predaných kusov 23,843║ Trikovo a vizuálne opäť úchvatné ale príbeh je na jedno kopito, už to proste nezaujme tak ako prvé dve časti. /65%/(18.5.2005)

 • DaViD´82
  ***

  Neskrývané béčko, které se veze na vlně king kongovské šestákové jízdy. S jedničkou to již nemá žádnou spojitost, ale tak debilní jako dvojka to není. Především díky rozumné stopáži i solidnímu tempu. Efekty také nejsou vždy úplně vydařené a ani samotní dinosauři, kteří minulé díly výrazně zachraňovali, zde nejsou tak nějak ve své kůži. Ale aspoň jim stylově zvoní (hrana).(26.1.2007)

 • Superpero
  ***

  Jako nenáročná letní zábava naprosto ideální film. Akce je docela příjemná a herci občas i zahláškují. Sam Neill je tahoun, ale i ostatní hlavy si po čase získali mé sympatie. Rozhodně trilionkrát lepší než sračkoidní "dvojka."(30.7.2006)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $93 million tržby celosvetovo : $368,780,809(15.2.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack: 1. Isla Sorna Sailing Situation ,2. The Dinosaur Fly-By ,3. Cooper's Last Stand ,4. The Raptor Room ,5. Raptor Repartee ,6. Tree People ,7. Pteranodon Habitat ,8. Tiny Pecking Pteranodons ,9. Billy Oblivion ,10. Brachiosaurus On The Bank ,11. Nash Calling ,12. Bone Man Ben ,13. Frenzy Fuselage ,14. Clash Of Extinction ,15. The Hat Returns/ End Credits ,16. Big Hat, No Cattle,(22.5.2011)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Viděl jsem na BLU RAY a paráda.(12.8.2012)

 • novoten
  ****

  Parádní akční jízda s notnou dávkou klišé, ale překvapivě i s dostatečným nábojem honiček a i tentokrát úžasného pocitu při objevení zvířat. Navíc létající tvorové v závěru jsou velmi vydařeným oživením. Po zbabrané dvojce nečekaná záplava triumfových es v rukávu scénáristy.(2.7.2005)

 • tron
  ***

  „Tie najhoršie veci, aké ľudia kedy vymysleli, boli robené s najlepším úmyslom.“ Divoké, dravé a príjemne jednoduché safari dobrodružstvo s fajn montanským kovbojom Samom Neillom (aj keď v jednotke mi pripadal lepší) a sympatickým Alessandrom Nivolaom (Cageov brat z Tváre toho druhého), ktoré v mojich očiach dino-sérii napravilo dobré renomé pokazené čudnou dvojkou. Žiadne zbytočné postavy, žiadne myšlienky o zrážke dvoch svetov oddelených od seba desiatkami miliónov rokov, nulové reči o vede. Zato s velociraptormi, ktorí zrejme nedokážu nudiť a výborne im nahráva (nalietava?) kŕdeľ pterodaktylov. Postavy nie sú zrovna zázrak a scenár je vcelku jednoduchý, ale u mňa spokojnosť.(30.10.2004)

 • B!shop
  ****

  No tak tohle uz je vyslovene dojeni zajimavyho napadu a dost zbytecny pokracovani, navic film uz zavani lehkou beckovosti a nenatocil ho Spielberg, ale i pres tohle vsechno se musi uznat, ze to je zabavna a napinava jizda. Veliky plus je, ze ma film jen 80 minut, triky dinosauru pokrocily a jsou tady naprosto bezchybny a je tu Sam Neill a v jedny z roli fajn Macy. Takze celkove zabavna beckova jizda v provarenejch kulisach.(10.7.2005)

 • Lateef
  **

  Větší než obvykle?? Blbější než obvykle?? Dynamičtější než obvykle?? Kratší než obvykle?? V pohodě, všechno je na skladě. Nikdy jsem k téhle dinosauří megavýdělečné sérii nepřivykl a rozhodně tak neučiním ani po třetím dobrodružství. Efekty stále velmi dobré, ale atmosféra se zcela zakryla hávem nepřítomnosti, drtivá většina akčních scén nevyděsí, protože je předvídatelná a navíc se stále opakuje, a jestli jsem se měl smát těm několika málo "vtipným" scénám, tak tedy slabikuji obligátní ´ha ha ha´. Nejdražší, nejméně výdělečný, nejkratší a nejpitomější díl série, kterému se téměř vyhnul i T-Rex. Smutné. 93 miliónů dolarů(rozpočet)/368,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/93 miliónů dolarů(čistý zisk z kinoprojekcí)(7.10.2008)

 • Chupacabre
  ***

  Poslední a zároveň nejhorší díl, rozhodně zde chybí vynikající talent Stevena Spielberga.(21.11.2007)

 • CheGuevara
  *

  Uff! Degenerace celé serie nabrala nadzvukové rychlosti. Scénář byl dopsán den před natáčením a herci mu taky nijak napomáhají. Tupé a hlavně zbytečné pokračování Spielbergových majstrštyků.(7.9.2004)

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27