Čas zázraků (TV film)

Veronica Hadfield

Kostýmy:

Dorothy Amos
  • Djkoma

Utíkejte a nekoukejte ;)(7.1.2006)

• dopita

Blbina s moc pěkně udělanou vánoční atmosférou.(13.11.2008)

• Dudek

Jednoduchý kýčovitý film, který tvrdí, že nic není nemožné a vše se dá omluvit jednoduchým odpuštěním. Solidní vánoční atmosféru zde ubíjí pocit, že tohle jsme už několikrát viděli.(16.12.2006)

Tento film jsem hledal dlouho a doufám, že je to ten, co mám na mysli. Nevím to 100 %. Kdysi ho davali bud na CT nebo Nove kolem Vanoc. Bylo to o tom, že nějaká žena s dětmi utíká z města jinam a tam se ubytuje ve velkem prázdném domě a sousedkam rekne, že je majitelkou a že se vratila asi ze sveta. Na tu zenu je vyhlaseno celostatni patrani a ona se v tom meste zamiluje do jednoho tusim policajta. Pak je tam scena, kdy jim faxem na stanici prijde fotka te hledane zeny, ale je tam zaber jak se ta fotka polije kafem a ta fotka se pak myslim vyhodi.(15.7.2008)

Romantický rodinný filmy fakt nejsou moje gusto, ale na tohle jsem se vydržel dívat až do konce.. Lepší než drátem do oka..(22.12.2005)