Ona, jedině ona

She's the One

Ona, jedine ona

Komedie / Romantický

USA, 1996, 92 min

Nečekejte nic víc ani nic míň než průměrnou, oddechovou romantickou komedii, jakých je tucty. Ona, jedině ona ničím nevybočuje, ani vás nenaštve křečovitými a přeslazenými nesmysly. Cameron Diaz je jako vždy nádherná a zamotá hlavu oběma bratrům Mickeymu i Francisovi, Edward Burns docela dobře zvládl hlavní roli i režii, nejlepší ovšem byl John Mahoney coby otec obou naprosto odlišných synátorů. Na jeho vtipné a trefné hlášky jsem se těšila a pokaždé mě pobavily. Jinak nic extra.(30.1.2006)

Hmm, no ja si myslím pravý opak ako EdaS - že sa v tejto romantickej komédii nájde zopár hlášok za všetky drobné aj výborných humorných momentov. Jedná sa však skôr o čierny humor...a tak kto preň nemá zmysel, zostane mu z tohto dielka len tá sladko-trpká romantika. Ale zase... kto má rád hlavne tú romantiku a chýba mu veselá bunka, nebude mať z neho nič. Takže odporúčam vnímať s nadhľadom ako oddychovku plnú romantiky aj zlomyseľnosti. Navyše milovníci hollywoodskych celebritiek si môžu užiť Cameron diabolskú, či Jennifer jedovitú :-)(25.4.2005)

Průměrná americká komedie bez výrazných kladů ale i vyložených kiksů, která sází na hvězdné obsazení ženské polovičky hereckého ansámblu. Není asi překvapením, že Jennifer Aniston ale i Amanda Peet po herecké stránce Cameron Diaz bez problémů zastiňují - ta naopak boduje svým šarmem. Ve filmu se najde několik vtipných dialogů, ale i pár hluchých míst. Jít na podobný snímek do kina není moc rozumná investice, ale na televizní obrazovce jde o přijatelnou záležitost. Celkový dojem: 50 %.(5.1.2007)

Jako první mě přakvapil věk herců, myslel jsem si, že je ten film mladší. Vůbec mi to nepřišlo jako komedie, spíše trošku úsměvné vztahové drama. Což nemíním jako výtku, spíše přednost. Více humoru by to asi pokazilo. Zaujalo mě hned hněkolik věcí, zajímavá postava, která se ve filmu vůbec neobjeví, jen se o ní mluví (matka dvou bratrů), Francis byl tak nechutný (ale zároveň částečně pochopitelný). Jennifer Aniston překvapivě dobrá, u ní je obrovská škoda, že si to doslova posrala svou rolí v Přátelích, která mi dosud nedovolí hledět na ní objektivně. Cameron Diaz ještě ve svém předpozdnězastydlepubertálním období, které zcela zkazilo její hereckou kariéru. Co to znamená? Že je úplně normální a sympatická. Amanda Peet neskutečně mladičká a k sežrání. Edward Burn nevýrazný a pořád stejně nesympatický (ale zase se mi líbilo, jak, i coby režisér a scénárista, ustoupil se svou rolí a do popředí vystrčil svého bratra). Zábavná scéna s robertkem (ne, neobjeví se, jen se o něm mluví, ale je to sranda). A k tomu všemu ňuňu Leslie Mann jako latentní lesbička.(9.4.2016)

Čekala jsem něco mnohem horšího, ale i Edward Burns nějak začínal a musím říct, že to nebylo zase tak špatné :) Mít v jednom filmu Diaz a Aniston - wau :) To se mu dost poštěstilo a mohlo tam být více ukázáno ;) jako tady bylo již zmíněno a taky to mohlo být více rajcovnější, ale co naděláme. Mě se líbilo celkové téma filmu, kdy lidé ještě v dost mladém věku řešili svůj manželský a sexuální život a propletenec dvou rodin a ukázky "lásky" a touhy po penězích byl hlavní bod programu...Otevřenost, kterou tam alespoň jedna z rodin preferovala v komunikaci hlavně se svými dcerami, která to dále využívala ve svém vztahu - byla chvilkami úsměvná, ale lepší než lhaní jako v druhé rodině ;) Na co jsem se také těšila byl pohled na pláž a sluníčko letního bytu na pláži, který bych taky ráda měla :) Je tam určitý protiklad vůči centru města kde žili zbylé postavy a bylo to "pošmurné a šedivé" od ulic a aut...(17.11.2014)

• Cameron Diaz

• - Hladina piva Mickeyho (Edward Burns) v závěrečné scéně je pokaždé jiná. (Terva)

• - Natáčení proběhlo v newyorském Brooklynu. (Terva)