Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mickey a Francis jsou dva bratři, kteří se řídí heslem: Dělej jen to, co tě činí šťastným. Mickey se překotně ožení s krásnou studentkou Hope, ta mu však sdělí, že se s ním přestěhuje do Paříže. Také u jeho bratra dojde ke změnám. Oba bezstarostní muži jsou poprvé v životě nuceni myslet na druhé. Diváci se mohou těšit na humor, vtipné dialogy a porce lásky. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (36)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Hmm, no ja si myslím pravý opak ako EdaS - že sa v tejto romantickej komédii nájde zopár hlášok za všetky drobné aj výborných humorných momentov. Jedná sa však skôr o čierny humor...a tak kto preň nemá zmysel, zostane mu z tohto dielka len tá sladko-trpká romantika. Ale zase... kto má rád hlavne tú romantiku a chýba mu veselá bunka, nebude mať z neho nič. Takže odporúčam vnímať s nadhľadom ako oddychovku plnú romantiky aj zlomyseľnosti. Navyše milovníci hollywoodskych celebritiek si môžu užiť Cameron diabolskú, či Jennifer jedovitú :-) ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Až nečekaně příjemná, atraktivní a kvalitní romantická komedie, kterou stálo za to vidět. Rozhodně se nejedná o typickou romantickou komedii, zde se jedná spíše o vztahy mezi jednotlivými zúčastněnými a o jejich zdárné vyřešení ke spokojenosti všech. Od tohoto filmu jsem absolutně nic nečekal, ale nakonec jsem se do toho zakoukal a rozhodně jsem spokojený s tím, co jsem viděl. Ovšem nejsem si příliš jistý, jestli se zrovna do tohoto filmu hodila Cameron Diaz, mně tam totiž ve své roli příliš neseděla, naproti tomu Jennifer Aniston byla správná volba pro roli Renee. Edwarda Burnse začínám mít s každou jeho další rolí stále více v oblibě a zde mi opět dokázal, jak perfektně dokáže hrát, což v tomto případě je obdivuhodné o to více, že se zde kromě herectví věnoval i režii. Zkrátka tahle komedie má docela zvučná jména, díky čemuž mohou mít různí diváci vysoká očekávání a výsledek pak může být pro mnohé zklamáním, k těmto lidem já však nepatřím, tuto romantickou komedii jsem si totiž docela užil a občas jsem se i nějakému fórku zasmál. Navíc mě těší, že tenhle film nechce být jen kopií mnohokrát viděného tématu, ale že snaží být originálním a zajímavým počinem a chce se vymanit z průměru. V mém případě se mu to rozhodně povedlo, z tohoto filmu jsem absolutně nadšený a rád uděluji zasloužené čtyři hvězdy. ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Film ako komédia nič moc, viac je to romantický film. V snímke je množstvo krásnych herečiek a hlavne oku lahodiaca je Cameron Diaz, ktorá bola v 90.tych rokoch pekelne sexy. V komédii je veľa falošných citov a Shakespearových narážok. Príbeh dvoch rozdielnych bratov, ktorí idú svojou cestou, ale keď sa začnú ich záujmy stretávať, sú na kordy. Slušný film, režisér Edward Burns si zahral ako vždy jednu z hlavných rolí. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Čudná rádoby romantika a rádoby komédia, v skutočnosti iba rádoby romantická dráma. Nezaujímavý dej, absencia humoru, nesympatické postavy ... celkovo strata času. PS: skutočne úžasný soundtrack pre film zložil Tom Petty a jeho kapela The Heartbreakers. Odporúčam si zaobstarať rovnomenný album, je tam množstvo piesní, ktoré ani vo filme nezazneli, alebo zazneli len na pár sekúnd. A fakt je čo počúvať, jeden z mojich najobľúbenejších Pettyho albumov. ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Průměrná americká komedie bez výrazných kladů ale i vyložených kiksů, která sází na hvězdné obsazení ženské polovičky hereckého ansámblu. Není asi překvapením, že Jennifer Aniston ale i Amanda Peet po herecké stránce Cameron Diaz bez problémů zastiňují - ta naopak boduje svým šarmem. Ve filmu se najde několik vtipných dialogů, ale i pár hluchých míst. Jít na podobný snímek do kina není moc rozumná investice, ale na televizní obrazovce jde o přijatelnou záležitost. Celkový dojem: 50 %. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení proběhlo v newyorském Brooklynu. (Terva)
  • Hladina piva Mickeyho (Edward Burns) v závěrečné scéně je pokaždé jiná. (Terva)

Reklama

Reklama