• Hopper

Dielko, ktoré je utrpením vôbec dopozerať a to aj napriek tomu, že som vydržal sedieť pri TV len v nemom úžase a z perverznej zvedavosti čo všetko ešte tvorcovia vymyslia a čím sa budú snažiť byť vtipný. Neviem, ktorá z týchto troch šušiek je otravnejšia ale určite bude mať pred zvyšnými dvoma náskok len o prsia Rogera Kumblea. Výsledok je nuda, nevtipnosť a neuveriteľný "opruz".(18.3.2006)

• Z0oMb3E

Ťažko je na filme hľadať nejaké pozitíva. No skúsim, tak v prvom rade tri kočky v popredí to sa nedá nespomenúť... Tak, keď na koniec zhrnime pozitíva máme tu tri kočky. Ohľadom nedostatkov: stupídne dialógy, trápny a už miliónkrát obohraný scenár, silové nevtipné fóry, či herečky, ktoré zaujmú maximálne postavami (útok na prvotné mužské a lezbické pudy). Odhliadnuc od spitých grcajúcich báb na začiatku (už vtedy som mal chuť vypnúť film a dať odpad), je hviezda až až. Škoda času.(11.5.2010)

• TerP

Tomuhle prostě nemohu dát jiné hodnocení. Takovouhle slátaninu člověk nevidí... I když bych možná měla dát jednu hvězdičku za to, že jsem u toho pořád kroutila hlavou, a tím jsem si teda ten krk procvičila... Ale ne, odpad je vysoké hodnocení i pro Cameron Diaz. Nechápu, jak tohle někdo může natočit?!(25.9.2008)

• bodie66

Tak právě koukám na prostě sexy a když začly holky zpívat, your penis se nevejde sem a nevejde se ani sem, tak jsem se musel podívat co tomu říkají kolegové tady, jestli jsem třeba jen nepochopil špatně komedii destiletí:-)Ale pochopil jsem všechno správně:)Je to kravina, ale dodíval jsem až do konce, i když s notebookem na klíně. Ruku na čistou pudlinu, jestli máte na výběr jiný film, pusťte si raději ten, s největší pravděpodobností to bude lepší, než Prostě sexy:-)(1.10.2008)

• ajuska

Film s mizerným scénářem, jednou podivnou rádoby vtipnou písničkou a spoustou nevydařených vtipů, které asi měly být sexy, odvázané a provokativní, ale místo toho jsou jen zoufale nevtipné a trapné. Prostě sexy se už ani nevleze do kategorie "hloupé, ale zábavné", protože tady se opravdu není, čím bavit.(7.7.2007)

• - Dr. Greg, přítel Courtney, je ve skutečnosti režisér James Mangold. (HappySmile)

• - Scénáristka Nancy Primental si ve filmu střihla také roličku - zvracející dívku v klubu, když Peterův bratr zve Christinu zpátky do hotelu na párty. (HappySmile)

• - Snímek se umístil na 28. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)