• TerP

Tomuhle prostě nemohu dát jiné hodnocení. Takovouhle slátaninu člověk nevidí... I když bych možná měla dát jednu hvězdičku za to, že jsem u toho pořád kroutila hlavou, a tím jsem si teda ten krk procvičila... Ale ne, odpad je vysoké hodnocení i pro Cameron Diaz. Nechápu, jak tohle někdo může natočit?!(25.9.2008)

• Yardie

30%, více ani ťuk. Ale viděl jsem i horší, takže budiž 2*. Byl jsem nucen na toto dílo koukat s přítelkyní pln očekávání, že se dobře odreaguju a zasměju. Omyl!!! Nezasmál jsem se snad ani jedenkrát, párkrát možná pousmál. Jediné, co mě ještě drželo nad vodou byla CH. Applegate, na kterou se opravdu rád koukám. Jinak totální nuda a už nikdy více! Howgh!(7.7.2007)

• Aleee89

Cameron Diaz opravdu nemám ráda. Ani vzhledově není hezká, takže tady moc nechápu výběr jí jako hrdinku "romantické"??? "komedie". Ale což, jedna herečka vám dokáže otrávit film, ale jenom na tomhle filmy nestaví. Je tu děj, zábava, příběh, dialogy, zpracování... Jindy tohle zachraňuje, tady moc ne. Je to trapné, přitroublé, vůbec jsem se nebavila a film se mi moc nelíbil. Navíc mi opravdu není blízké prostředí nafintěných pipinek, které nemají na práci nic jiného než svůj vzhled. Prostě tenhle film - nezaujalo mě to, není to nic pro mě, už se na to víckrát nepodívám...(26.6.2013)

• Damielka

Úděsné! Za celou dobu jsem se "pousmála" asi dvakrát, Cameron Diaz, jindy opravdu sexy, je vychrtlá, trapná, křečovitá, z čehož ji nevysvobodily ani záběry v kalhotkách a US podprsence. Tenhle film vlastně nemá děj, šťávu, smysl, pointu, asi ani scénář, hlavu a už vůbec ne patu, není to vtipné, sexy ani originální...zkrátka nuda, trapnost, nuda. A vrcholem herectví je asi dědeček Petera, který se tam mihne všehovšudy dvakrát, ale za to stihne zastínit všechny rádoby herecké výkony hlavních hvězd. To, že jsem vydržela až do konce, bylo jen díky tomu, že jsem někdy kolem šedesáté minuty usnula. Zaplaťpánbůh.(5.2.2006)

Ja uz sem tenhle film videl asi 6 nebo 7x, mozna vice.. a pokazde.. stejne jako ve filmu Marecku, podjete mi pero, si v nem najdu neco dalsi, co mne na nem bavi. Ja vim, ze je to silena uletarna, silena "blbina", ale sakum prdum to dělá dokonalý celek, nad kterým se budu vždycky smát, nad super hláškama a scénkama, kterým prostě nechybí nadhled, který ostatně dokazují tvůrci několikrát během filmu. V rámci tohoto žánru, komedie, romantika, myslím, že absolutní špička ve svéí době.(23.1.2008)

• - Film obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)

• - Všechny tři hlavní představitelky pomohly napsat písničku "The Penis Song", avšak scéna, kde ji zpívají, byla v USA vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)

• - Scénáristka Nancy Primental si ve filmu střihla také roličku - zvracející dívku v klubu, když Peterův bratr zve Christinu zpátky do hotelu na párty. (HappySmile)