Co vlastně ženy chtějí?

Čo vlastne ženy chcú

Komedie / Drama / Romantický / Povídkový

USA, 1999, 109 min

• nascendi

Nezvyknem pozerať filmy zo šedej zóny, ale zlákal ma ten provokujúci názov. Sú režiséri, ktorých lákajú poviedkové filmy, módne a zaujímavé je, keď postavy prechádzajú z jedného príbehu do druhého a zatiaľ čo v jednom príbehu sú hlavnou postavou, v ďalšom sa iba mihnú v epizódnej úlohe. Problémom tohto filmu sú príbehy, ktoré sú zdĺhavo rozprávané a končia do stratena bez pointy. A tak divák vidí plejádu slávnych herečiek, nejaké náznaky osudov žien a to je asi tak všetko. Bez tohto filmu by som sa pokojne obišiel.(9.11.2012)

Každý příběh na mě zapůsobil jinak. Ale nejvíce se mě dotkl příběh spisovatelky a trpaslíka a pak příběh bankovní managerky. Tak nějak byly nejsilnější. Pak následovala Glen Close a její den se starou maminkou. Jelikož jsem se starala o babičku, když byla v podobném stádiu.......uvědomila jsem si jak detailně je vykreslen den s nemocným starým člověkem a z toho mi běhal mráz po zádech a přišlo mi líto, že jsem se jí nevěnovala ještě víc :-(. Co dodat.....je to báječný film.....sonda do nás žen. :-))(8.4.2011)

jemné, klidné, uvěřitelné. I když mám za sebou odlišný příběh, stejně bych k té pětici zapadla :) a možná proto mne tento film tak oslovil.(6.5.2013)

• zuzzuli

Na mě to působilo depresivně, a pro moji věkovou kategorii, to asi, ani nebylo. Nemělo to rytmus a některé ty příběhy nestály za nic. Jako viděla jsem i horší filmy, ale čekala jsem od toho víc. .....(20.8.2013)

• revere

Na titulní otázku film žádnou překvapivou odpověď nepřináší. Ani nic dalšího.(7.2.2014)

• splaty

Začátek a konec pro mě byl zajímavým, protože jsem v obou případech čekala co přijde. Uprostřed samá melancholie.. Anebo to snad byl běžný život?(20.5.2017)

1 2 3 následující >>