Ten Little Maidens

USA, 1985, 88 min

Předloha:

Agatha Christie (kniha)

Arthur King

Výborná parodie na porno. Tedy pochopitelně v době svého vzniku se o žádnou parodii nejedno, Ten little maidens byly naopak ve své době hodnoceny jako jeden z nejlepších filmů žánru. Dnešním pohledem to však parodie je. Vydržíte-li úvodní nudnější pasáž, čeká vás zaručená porce vtípků, byť některým se raději nuceně smát než se znechuceně odvracet (kořenění kuřete před pečením, hlášky typu za první světové války si arzenikum strkaly do.... takže byl pak voják mrtvý po prvním....) a podobně. Coitus mezi selátkem a vařenou kukuřicí chutná vždy nejlépe. Vyvrcholení příběhu se již přeci jen o něco více odvrací od námětu Agathy Christie. V kontextu doby asi bomba, v dnešní době ovšem jen nesnadně posouditelná.(9.6.2009)

Vysoky hodnoceni jen z nostalgie. Jako malej jsem si ten film tajně skoukaval v angličtině s polskejma titulkama. Samozřejmě mně to zajimalo čistě po filmové strance :-))))))(15.11.2012)