Střet dvou kultur, střet dvou osobností. Mírně ulítlá romantická komedie, která možná každého neosloví, ale mě pobavila v mnoha směrech i když některé momenty byly opravdu na hraně. Ibo, když myslel urputně na fotbal při stupni zemětřesení pomalu víc než 7 (kdo viděl, tak ví), šílené, ale úsměvné reklamy na jídlo ve stylu kung fu a celkově mám slabost pro Faitha Akina, tak jsem s ním a celým sympatickým hereckým obsazením hodila relax v příjemné atmosféře moc ráda.(6.7.2015)

Kdybych měl dát téhle vydařené komedii jednoslovný název, použil bych asi slovo příjemná. Takhle na mě skoro po celou dobu působila. Už během prvních deseti minut jsem prostě věděl, že se mi bude líbit. Velmi sympatičtí a přirození herci, (což platí hlavně pro hlavního hrdinu) plus uvolněná, až úsměvná atmosféra, která se táhne skoro celým filmem. Není to sice komedie, u které se bůh ví, jak padáte ze židle, přesto je místy hodně vtipná. Aneb pohled na tureckou menšinu, tak trošku na odlehčenou notu. A ten trošku nepovedený konec? Ten jsem jako vůbec neviděl.(2.3.2015)

• MartinNDL

Fast food a reklama není jenom téma, je to i forma. Předvídatelnost a lacinost převažuje nad občasným humorem a slušnou kočkovitostí Nory Tschirnerový. Vlastně fast food se dá použít jako perfektní metafora pro celej film. Přiďte po půlnoci domů, trochu nachcaný, kdy se vám ještě nechce jít spát a s další flaškou vína a přitelkou na klíně to bude celkem fajn.(8.3.2011)

S úžasnou nadsázkou natočená komedie. Hamburk se stává multikulturní a multietnické centrum staré Evropy. A němečtí filmaři toho dovedou využít. Ibo žije v turecké čtvrti se svými rodiči. Považuje se za umělce a filmaře a miluje akční filmy. Ale jeho projektům se všichni jen smějí. Vše se změní poté co natočí reklamu pro místní Kebab bistro ve stylu Kung-fu. Přes noc se stane hvězdou. A najednou vše začne nabírat obrátky. Německá přítelkyně je těhotná, řecká taverna která je přímo naproti Kebab bistra by ho chtěla přetáhnout, doma s ním nemluví. Je na Ibovi aby se s tím nějak vypořádal.(22.11.2011)

Na jedné straně ulice v Hamburku je döner kebab a přes silnici má Řek vepřovej gyros a voní to tam tzatziky. Srážka dvou znesvářených národností uprostřed německého města, která se řeší jídlem. Za mě dobrý. O jídle to ve skutečnosti moc není, ale kung-fu reklamy neměly chybu. Kebab Connection je originální ve všech směrech a pokud si zvyknete na Iba, tak budete spokojeni. Festival Německá filmová pavlač ukázala, že v Německu se točí i kvalitní komedie!(6.8.2017)