Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Originální dynamická komedie z prostředí imigrantské čtvrti v Hamburku. Mladý Ibo se chystá točit kung-fu filmy, ale zatím se musí spokojit s reklamou na strýcovu restauraci. (5150)

Recenze (18)

Niktorius 

všechny recenze uživatele

Velmi svižná a zábavná komedie z pera Fatiha Akina, která se s přirozenou samozřejmostí a při zachování nadhledu dotýká i závěžnějších témat. V závěru už to občas křečovitě zaškube, většinu času jde ovšem o hravý a (díkybohu!) nekazatelský pohled na německo-turecko-řecký kulturní mix (přičemž hlavní hrdina Turek zbožňuje kung-fu filmy a vedlejší hrdina Řek provozuje arabskou restauraci :)), který oceňuju o to víc, o co víc si uvědomuju, že v ČR zatím nevznikl snad jediný netrapný film, který by nahlížel alespoň do té naší romské komunity... ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Střet dvou kultur, střet dvou osobností. Mírně ulítlá romantická komedie, která možná každého neosloví, ale mě pobavila v mnoha směrech i když některé momenty byly opravdu na hraně. Ibo, když myslel urputně na fotbal při stupni zemětřesení pomalu víc než 7 (kdo viděl, tak ví), šílené, ale úsměvné reklamy na jídlo ve stylu kung fu a celkově mám slabost pro Faitha Akina, tak jsem s ním a celým sympatickým hereckým obsazením hodila relax v příjemné atmosféře moc ráda. ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

Němci umí točit komedie a tohle je jedna z těch, která si bere vážný téma a podává ho vtipně, ale ne nevkusně. Navíc tu potěší 2 akční vsuvky v podobě reklamních upoutávek, který hlavní hrdina točí a musim teda říct, že nechápu proč v podobným duchu nenatočili v Německu nějakej akční celovečerní filmovej kousek, protože jsou takřka dokonalý. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Na to, že komedie nejsou příliš silná německá disciplína se jedná o povedenej usměvák. Humor se tady doluje ze střetů kultur, soupeřících kuchyní, ale především z postavy hlavního hrdiny, který je tak trochu ňoumič obecný, ale dělá sympatický věci, jako třeba výroba dračího kočárku, procházka výkladem, zvyká si na kočárek, atd, atd. Jo, určitě se při tomohle usměješ. Viděno v rámci festivalu Německá filmová pavlač. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Na jedné straně ulice v Hamburku je döner kebab a přes silnici má Řek vepřovej gyros a voní to tam tzatziky. Srážka dvou znesvářených národností uprostřed německého města, která se řeší jídlem. Za mě dobrý. O jídle to ve skutečnosti moc není, ale kung-fu reklamy neměly chybu. Kebab Connection je originální ve všech směrech a pokud si zvyknete na Iba, tak budete spokojeni. Festival Německá filmová pavlač ukázala, že v Německu se točí i kvalitní komedie! ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama