Skrblík (TV film)

• Francie

La maison du bonheur

Komedie

Francie, 2006, 99 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (24)

• Oskar

Finanční poradce si chce vyžehlit vroubek u manželky tajnou koupí domu, který se ukáže být ruinou a polyká další a další výdaje. V rámci současné francouzské produkce je to docela solidní situační komedie, ale… Protože rejdit v bankovních výpisech a uhrazovat pohledávky všelijakých hýřilů mám v popisu práce, tematice úvěrů, dluhů a neschopnosti je splácet se nějak nedokážu smát. Situace, do nichž se Dany Boon dostává, jsou děsivě realistické na to, aby byly vtipné. 40%(1.12.2008)

Poměrně dobrá francouzská komedie, jež nabídne několik dost povedených komických situací. Film přinese docela zajímavou zápletku, která je neustále nápaditě rozvíjena. Zvlášť se mi líbily scény z rekonstrukce polorozpadlého domu. Dvojička dělníků všeumělů byla naprosto vynikající. Divák jim může vděčit za ty nejlepší srandovní kousky.(14.3.2011)

Je to moc dobrá francouzská komedie. Není sice vtipná jako Blbec k večeři, ale byl jsem od začátku zvědavý jak to dopadne. Jen mě trochu štvala ta nešikovnost hlavních hrdinů.(13.9.2014)

Skvělá komedie. Daniel Prévost nikdy nezklame.(29.3.2017)

1 2 následující >>