Skrblík (TV film)

• Francie

La maison du bonheur

Komedie

Francie, 2006, 99 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (24)

Jakožto milovník francouzské komedie, musím uznat, že tahle ke špičkám rozhodně nepatří. Je pravdou, že humor na toto téma ztrácí kouzlo, právě díky naprosté reálnosti celého příběhu. Může se to opravdu stát komukoli. Snad jen lehkou komičnost dodávají dva dělníci, kteří Boulinovi domeček dávají dohromady, pravda mají trošku ukradeno z Bláznivých komedií s Pozzetem a Villaggiem, ale tento druh humoru se právě do tohoto filmu hodí a příjemě ho zpestřuje(2.3.2009)

Poměrně dobrá francouzská komedie, jež nabídne několik dost povedených komických situací. Film přinese docela zajímavou zápletku, která je neustále nápaditě rozvíjena. Zvlášť se mi líbily scény z rekonstrukce polorozpadlého domu. Dvojička dělníků všeumělů byla naprosto vynikající. Divák jim může vděčit za ty nejlepší srandovní kousky.(14.3.2011)

Je to moc dobrá francouzská komedie. Není sice vtipná jako Blbec k večeři, ale byl jsem od začátku zvědavý jak to dopadne. Jen mě trochu štvala ta nešikovnost hlavních hrdinů.(13.9.2014)

Skvělá komedie. Daniel Prévost nikdy nezklame.(29.3.2017)

1 2 následující >>