Casper a Wendy (TV film)

Casper Meets Wendy

Casper 3

Dobrodružný / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1998, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (24)

• Gore

Tragédie...(20.6.2009)

• Mahalik

Hilary Duff tam lítá na koštěti a pokouší se čarovat. Bizar!(29.9.2006)

• SeBig

Nelibilo se mi to když jsem malý a už to nikdy vidět nechci!(14.2.2012)

• sinp

Tak dětský kanál Fox kids zatím skutečně perlí. Po nechutném braku Muži v bílém přichází další zpracování ducha Caspera. Jenže narozdíl od příjemného filmu z roku 1995 přináší tahle slátanina pouze tragické herecké výkony, příšerného ducha Caspera který je tak hodný až z toho dostanete migrénu a vlastně žádný příběh.(18.7.2005)

• ARI50

Hillary zabijačka pro rozesmání a Casper v pohodě opět.(18.11.2018)

Hodnotím jen z nostalgie.(18.1.2009)

• Marek1991

Ono to nebolo zas také zlé, Casper nebola jedna z mojich nejak obzvlášť obľúbených postavičiek, akurát som si na ňu sem tam spomenul v čase, keď v Amerike začína Halloween. A až teraz zisťujem, že som vlastne takpovediac vyrastal s jednou so svojich obľúbených herečiek Hilary Duff, len musím priznať, že ona má smolu na filmy, lebo veľa z nich sú slabé a mierne gýčové. Táto bola dosť nevkusná, najmä spojením animácie a reality to v tomto prípade nevyšlo.(2.9.2012)

• movieband

Caspera mám rád, ale tenhle díl se mi ani jako malému nelíbil a teď se mi to už vůbec nelíbí. Škoda slov.(12.11.2012)

• KajusaK

Hilary Duff v hlavní roli.Katastrofa, úplné zničení původního Caspera.(6.4.2013)

• WolfR

Toho malého trapného ducha jsem nikdy neměl rád. A malou Hilary Duff bych nejraději odstřelil, 1 hvězda.(8.12.2012)

• U.Tarare

Tak tohle ne! Nevím, jestli mi to totálně zkazil strašný český dabing a nebo je to fakt vážně strašnej humáč. No, pravděpodobně od každýho trošku. Snad budu mít štěstí a už tenhle blivajz nezahlídnu ani v televizním programu.(22.6.2009)

• Daewiik

Tomuhle se nemůže zasmát ani dítě + ten dabing byl příšerný!(2.8.2011)

• Frantisek.Fu

15%(18.4.2018)

miluju tenhle film! jako malá jsem si ho pouštěla opravdu hodně často. Kouzla,zlý čaroděj, co dostane na frak, roztomilý duch a jeho 3 šáhlí strejdové - jojojo:) Podle mě je ten film milý a opravdu má něco do sebe. A když se podívám, jaké filmy se pro děti točí dnes, v mých očích ještě stoupá. Za mě to je prostě 4,4999 hvězdy:)(11.4.2013)

Jako malá jsem to naprosto milovala. Ale i přes to, že k tomu cítím nostalgii, si to ty tři hvězdy zaslouží. Průměrný rodinný film, který je vlastně docela sympatický i dnes.(22.12.2014)

• Psycho.R

Kdyby nebyl Casper mrtvý, zabil bych ho(29.5.2009)

Jako dite jsem tyto filmy s Casperem miloval :D Nostalgie :)(11.9.2015)

Vy hodnotíte pohádku pro děti způsobem "odpad!", ale neříkejte mi, že jako malým dětem by se vám to nelíbilo :) Mně teda jo!(16.7.2011)

Jako dítěti mi museli tuhle kazetu půjčovat každý týden.(25.2.2012)

• Goodlooker

"Casper je hodný duch, neumí být vůbec zlý...". Tak tenhle film je vážně dusot... Škoda mluvit!(22.12.2004)

• Sintiroma

Tak jo je to pohádka a asi bych to měl brát v úvahu a dát aspoň hvězdu,ale kdyby ta animace byla o kapánek lepší a všechny ty události se tam neděly tak rychle.Dávám 10%.A to je spíš odpad nez 1 hvězda.Bohužel.(22.6.2009)

<< předchozí 1 2