Reklama

Reklama

Recenze (8)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Nudny, sedivy a priemerny film, kde su najzaujimavejsie momenty tie s baseballom -no, na Slovensku a v Cesku baseball nema tradiciu , a dufam ze tu korene nikdy nezapusti : 45 % ()

DFCS 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejprestižnějších projektů z produkce New World Pictures Rogera Cormana (nominován na Cenu akademie), který je parazitickou odpovědí brakové kultury na Přelet nad kukaččím hnízdem. Stejně jako Formanův úlet i I Never Promised You a Rose Garden se pyšní výtečnými hereckými výkony. Oproti oscarovému dramatu však přeci jen vykresluje obraz šílenství mnohem sugestivněji – pravda, i za cenu toho, že vypadá, jako by jej natočil jeden ze zdejších chovanců ústavu pro choro(s)myslné. ()

Reklama

strougy 

všechny recenze uživatele

Podprůměrný film, který upoutá pouze realisticky působícím ztvárněním samotného ústavu a jeho pacientů, kteří jsou zde ukázáni jako stádo iracionálních, uvřískaných a značně nesympatických jedinců, jejichž chování se neřídí žádnými pravidly a v jejichž společnosti bych osobně nechtěl strávit ani minutu. Veškerý zbytek filmu, ať už se jedná o zbytečné surrealistické vize hlavní hrdinky či schématický vývoj jejího vztahu s lékařkou, však představuje pouze nudnou šeď a nedokáže ničím výrazněji zaujmout. Slabé 2*. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Velice nudná jednohubka, která snad krom výkonu hlavní představitelky a scénáře nemá co nabídnout. Zajímavé scény film téměř postrádá (vyjma pasáže s baseballem, a to díky raným rolím Clinta Howarda, Dennise Quaida a Mela Gibsona) a scény ze světa dívčiny fantazie neskutečně ruší a iritují. Část z léčebny je o něco snesitelnější, ale také nejde o žádný vyložený zázrak. Jednou a dost. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama