Dokonalá paměť

Walter Bal

David Findlay

Tom Strnad
  • kolemjdouc

Elizabethininy plakací scény(a že jich bylo) mě teda o jejím zoufalství nepřesvědčily...(28.1.2015)

• Lacike

Hlavným problémom neskorších filmov Eriky Eleniak je to, že sa v nich už nevyzlieka. To je rovnaký problém ako to, že sa Seagal vo filmoch po roku 2001 odmieta biť. Načo má potom divák kukať na tie ich veľdiela? Erika sa v tomto filme vyskytuje dosť málo aj oblečená. Prakticky tu hrá vedľajšiu úlohu. Namiesto nej sledujeme príbeh nejakej inej blondínky, ktorá je celá zmätená, pretože užíva experimentálny liek a jak ona, tak aj divák nevie vo co gou. A mňa to po pol hodine prestalo úplne zaujímať. Takže čistý odpad. 0/10.(13.6.2020)

• Ampi

Erice Eleniak to sice stále sluší, ale to moc dobrý zaklad filmu netvoří. Nerád to řikam, možná jsem v poslední době unavený ale mě se podařilo u tohoto filmu dvakrát usnout. Z toho jednou ve dne.(6.3.2010)

• Wacoslav1

Nemám dokonalou paměť. Už jsem to skoro zapomněl. Ale Erika byla celkem kočice. Hvězda za ní.20%(15.10.2014)

• kersten

Amatérsky film, tiež som pri ňom zaspala asi tri krát. Herecké výkony otrasné nesympatické, atmosféra nulová, žiadne napätie. Aj keď si myslím, že námet je celkom zaujímavý, ale chcelo by to špičkového režiséra, dobrých hercov, celkom iné spracovanie a mohol by z toho vzniknúť celkom dobrý film. Inak je to neskutočný prepadák a naozaj neodporúčam pozerať.(17.4.2011)