Lupič

• slovenský

Nevydarená lúpež

Komedie

USA / Kanada, 1987, 103 min

Průměrná "osmdesátka", která sice (pokud hlouběji nepřemýšlíte nad kvalitou scénáře) dokáže otupěle zaujmout, ale ze všech aspektů, kterými lze hledět na krimikomedii, budí velmi nevýrazný dojem - možná s výjimkou dobrého dobového soundtracku. Whoopi Goldberg jsme také viděli v údernějších a vtipnějších kreacích. 50%(16.9.2015)

Solidní filmec. Ze začátku jsem měl pochybnosti, že to bude podobná ptákovina jako Jupmpin Jack Flash, ale tenhle snímek byl překvapivě kvalitnější. Whoopi ještě v dobré formě - to myslím jak herecky tak fyzicky (její pěstní souboje stojej za to). Největší machr je ale Bob Goldthwait, který zase zahrál pořádnýho pošuka ale fakt fest magora a jeho výstupy neměly chybu. Film nepostrádá prvky klasických akčňáren 80. let, navíc je okořeněn humorem a dobrými hereckými výkony. Skutečnost předčila moje očekávání, a tak dávám krásné 4 hvězdy. "Nobi...Kenobi, to je jak z hvězdnejch válek či co."(26.8.2006)

Podľa mňa veľmi pekná komédia s vynikajúcou Whoopi Goldberg. Myslím, že sa dá film zrovnávať s Policajnou akadémiou. Hugh Wilson vo filme predviedol svoj klasický štýl komédie, u ktorej som sa jednoducho nemohol nezasmiať. Veľmi ma potešilo účinkovanie Bobcata Goldthwaita, ktorý stvárnil vo filme postavu Bernieninho (Whoopi Goldberg) "najlepšejšího" kamaráta.(22.5.2013)

• Shit

Tohle jako byla komedie nebo co? Já jen, že jsem u toho málem usnul a když jsem náhodou vnímal, tak mi to teda jako komedie moc nepřišlo, možná snaha byla, ale většinou to bylo dost trapný a Whoopi Goldberg teda taky nic moc, její hlášky byly nevýrazný a neseděly. A k tomu všemu pěkně debiljní děj. Rozhodně spíš nuda než zábava, málem sem to nevdržel až do konce(27.8.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,337,355Tržby Celosvetovo $-(23.12.2008)