Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V roce 1965 prosila malá Lucy Cullinsová úpěnlivě Santu, aby jí přivedl ve zdraví domů tatínka, bojujícího ve Vietnamu. Když otec navzdory jejím prosbám zahynul, zahořklá Lucy zanevřela na svátky a přestala věřit na Santa Clause. Nyní je dospělá, energická a značně cynická, zejména pokud jde o Vánoce. Pracuje jako producentka firmy prodávající v teleshoppingu různé cetky. Její necitelnost se vyrovná snad jen chamtivosti jejího šéfa. A tak si Lucy neudělá si čas ani na to, aby se zašla podívat na malou neteř a její vystoupení na vánoční besídce. Letos se však mnohé změní. Santa Claus se totiž po dvou stoletích chystá do penze. Musí si najít náhradu a jeho tajným favoritem je právě Lucy. Pro ni však Vánoce znamenají tak málo, že nemá příležitost ji pro službu získat. Skřítek Ralph ho však začíná uhánět, protože pokud Santa nebude mít nástupce včas, začne polární čepice tát, a to by znamenalo katastrofu. A tak Santa využije příležitosti, když Lucy hledá pro natáčení reklamy představitele Santy, a přihlásí se. (TV Nova)

(více)

Recenze (41)

freddy 

všechny recenze uživatele

A tohle proboha vymyslel kdo? Děj je zajisté zajímavý a mohlo by to i fungovat, to by v tom ovšem nesměla hrát absolutně nesympatická Whoopi Goldbergová, která v tomto filmu působí jako pěst na oko a ani trochu sem nezapadá. Ale dobře, tohle teď nechme stranou. Stalo se a Whoopi Goldberg byla obsazena do hlavní role budoucího Santa Clause (moc bych za to nedal, že si zde zahrála jen díky tomu, že to určitě sama produkovala, protože bych chtěl vidět režiséra, který by Whoopi přiřkl takovouto roli zcela dobrovolně, to je to samé, jako byste chtěli, aby ve filmech, které produkovaly holky Olsenovy také ony samy nehrály) a my s tím už nic nenaděláme. Když tohle odmyslím, tak je to příjemný, milý a zajímavý film. Ale s Whoopi to prostě nefunguje a je to evidentní. Takže dávám pouhé dvě hvězdičky. A to jen díky zajímavému scénáři a díky tomu, že mám rád vánoční filmy. Ale Whoopi Goldberg by měla sakra odhadnout, do jaké role se hodí a v jaké roli je nevkusná! ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Ach Bože ... už by niekto mohol na čas zrušiť kariéru Whoopi Goldberg. Veď tá žena už ani nevie rozoznať priemer od odpadu. Nikdy som ju nepovažoval za nejaký komediálny, alebo dokonca herecký extratalent, ale na jej filmy sa viac menej dalo pozerať. Ale v posledných rokoch sa začala uchyľovať ku video filmom, ba dokonca (ako tu) k televízii! No a tak to potom vyzerá. Vtipy tu takmer nie sú, efekty sú strašné a príbeh je STRAŠNE neoriginálny. Je to akýsi miešanec Santa Clausa s Timom Allenom a Gurua s Eddiem Murphym. Šialená predstava čo? Dokonca tieto filmy v mnohých fázach verne kopírujú ... strata času ... ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Whoopi tady hraje postavu, která je protivná jak průvan ve dveřích a do toho nesnáší Vánoce. A i když jí opravdový Santa Claus, nám jinak dobře známý coby tajemník ministerstva Sir Humprey Appleby z Jistě pane Ministře, přesvědčí, tak to celkový dojem z filmu nezachrání. Alespoň, že Amíci směřovali bydliště Santy Clause do Norska. Lepší, jak drátem do voka. ()

selfesteem 

všechny recenze uživatele

Jak vidím, jsem jedna z mála, kdo dal tomuto filmu vyšší hodnocení. Měl pro mě velké kouzlo tím, že v něm (mimochodem vizuálně naprosto bezchybný) Santa Claus svým tradičním veršováním dával povel svým věrným sobům, aby daly jeho sáně do pohybu. To jsem do té doby nikdy v žádném jiném americkém vánočním filmu neviděla. A klasickou scénu letících saní tažených soby, které se blíží k zářícímu měsíci, to jsem do té doby viděla jen na obrázcích. Pak ale přišel Polární expres a vše bylo zapomenuto. Ten je pro mě, z těch amerických, králem vánočních filmů. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Whoopi Goldberg s dredama co by Santa Claus? To musel být nějaký vtip. Bohužel ale velmi špatný. Proti herečce a nápadu s černošskou ženou nemám ani to nejmenší. Jenže potenciál je tady trestuhodně nevyužitý. Chtělo by to více přitáhnout za vlasy a přidat na bláznivosti. Tohle totiž skoro po celou dobu jedna velká nuda, kterou občas něco pročísne. Ale toho bylo málo. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama