Veselé Vánoce, Santa Clausi (TV film)

• Česko

Veselé Vánoce, Santo Clausi

Call Me Claus

Volajte ma Santa Claus

Komedie / Rodinný

USA, 2001, 87 min

• Elyssea

Slušný začátek, stále slušný prostředek a otřesný konec. Whoopi jako další Santa Claus je nakonci k nevydžení otravnáá a protivná. Začne ze sebe chrlit hlášky, které asi měly být vtipné, ale jenom kazily, co se dalo. Námět by byl možná celkem zajímavý (taková trochu ekologická agitka - asi Amíci dodnes nesehnali Santu, protože ledovce tají dál.. :D). Whoopi, Whoopi. Mám tě celkem ráda, ale tohle jsi nemusela. Kýčovitý americký happyend sráží jednu hvězdičku, kterou jsem ti původně zamýšlela dát.(20.12.2008)

Obecně ty vánoční filmy nemusím. Ale vánoce u amíků mi nevadí tolik, jako ty naše. Ty jejich jsou totiž obdobou našeho Mikuláše (a je to zmíněno i ve filmu, což je fajn! Protože tohle mnozí neví!) a neposmívají se tak Bohu tak, jako u nás. Každopádně je fajn, že v tomto případě si z vánoc dokonce vtipne utahují. Nebo snad amíkům závidíte dredatou černou santa klausku? :D Nebo pravého santu v teleshopingu? Jo, tenhle počin se povedl. Ale opravdu jen na jediné skouknutí...(9.12.2017)

• Agent006

Myslela jsem ještě donedávna, že u většiny vánočních komedií tohodle rázu (a že jich je hromada), mě už nemůže nic vyloženě vyvést z míry a ukázat něco ještě víc přehnanýho nebo něco naprosto "wtf", ale Whoopi Goldberg jakožto Santa s bílýma dredama, jo, to byla vážně suprovka, přímo wtf na druhou. :)(20.6.2011)

• blackrain

Whoopi Goldberg s dredama co by Santa Claus? To musel být nějaký vtip. Bohužel ale velmi špatný. Proti herečce a nápadu s černošskou ženou nemám ani to nejmenší. Jenže potenciál je tady trestuhodně nevyužitý. Chtělo by to více přitáhnout za vlasy a přidat na bláznivosti. Tohle totiž skoro po celou dobu jedna velká nuda, kterou občas něco pročísne. Ale toho bylo málo.(19.12.2011)

• Lovely.Bones

Paradoxně mi na vánočním filmu letošního adventu číslo 12 vadila jeho hlavní hvězda, Whoopi. Její postava je nesympatická a trousí jeden trapný vtip za druhým. Její pod-zápletka je neskutečně umělá. Jediná věc na celém filmu, na kterou je radost se koukat je samotný Santa. Příjemný, zábavný a budete ho chtít jednoduše obejmout. Bohužel, celkově se jedná o podprůměrnou rodinou zábavu, kterou přežijete, ale nijak vás nezaujme :((21.12.2015)