Nevinný výlet

Nevinný výlet

Romantický / Drama

USA, 1998, 120 min

• mandes

rozpočet : $20 million tržby celosvetovo : $39,278,722(13.6.2007)

Odpočinkový romantický film s fajn Angelou Bassett, kterou brzy uvidím v American Horror Story a jak vidím, tak umí, takže spokojenost :) Film vás zabaví, potěší, rozesmutní, takový ideál na nedělní odpoledne. Navíc potěší i Whoopi a Taye Diggs ve své první filmové roli.(19.9.2013)

• Ellise

Horší 2 hvězdičky. Opravdu mě nebavilo sledovat čtyřicátnici Stellu, jak si stále na něco stěžuje a něco není podle jejích představ. Dobrý námět, ale to zpracování je už horší. Bohužel jen fešák Taye Diggs to nezachrání.(13.6.2011)

Tohle mě docela mile překvapilo. Vydržela jsem u toho celé dvě hodiny a vůbec jsem se nenudila. Dávám slušných 60%. Na víc to bohužel není.(4.2.2012)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $37,672,941Tržby Celosvetovo $39,278,722(21.7.2009)

• - Hlavní postavy Stella (Angela Bassett) a Winston (Taye Diggs) byli serverem Moviefone zařazeny v anketě "25 nejvíce sexy filmových párů" na 10. místo. (..Lucas..)