poster

Rytířem na hradě Camelot (TV film)

 • USA

  A Knight in Camelot

 • Slovensko

  Rytierom na hrade Camelot

Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy

USA, 1998, 90 min

Režie:

Roger Young

Předloha:

Mark Twain (kniha)
(další profese)
 • JohnnyD
  odpad!

  Whoopi čim ďalej tým viac sucks. Kým v osemdesiatych rokoch sa na jej filmy aspoň dalo pozerať a neboli nudné, tu sa to nedá povedať ani v najlepšom sne. Scenár je neoriginálny, trápny a už vôbec nie vtipný! Whoopi na seba navlečie rytiersku zbroj - HAHAHA. Whoopi robí grimasy - HAHAHA. Artuš, Whoopi a nejaký chlapec sa ohadzujú blatom - HAHAHA! Whoopi učí Artuša hrbiť sa - HAHAHAHAHA!!! Ježiši Kriste, čítala Whoopi ten scenár? Nie je to bohvieaká herečka (v každom filme predvádza to isté), nieto komička a tak nedokáže sama "uživiť" film ako napríklad to dokázali klasickí komici zo SNL v 80s. Navyše televízna kamera, televízne efekty a trápny televízny strih (+ výprava) dokážu pripraviť kvalitný odpadový zážitok. NUDA!(3.6.2006)

 • tron
  **

  Ďalší dobrý dôvod, prečo nemať rád Whoopi Goldberg. Teda, ja ju rád mám, nechápte ma zle, ale ide o to, že vždy je mi blbo, keď vidím slávnu oscarovú tvár, s ktorou sa spája hŕstka mojich obľúbených snímok (MADE IN AMERICA, SESTRA V AKCII), ako sa ponižuje a strápňuje v béčkarskom a nízkorozpočtovom televíznom filme. O výprave, deji, prípadne akčných scénach, sa zrejme nemusím zmieňovať. A to sme si ešte nepovedali o Michaelovi Yorkovi.(9.4.2007)

 • blackrain
  **

  Whoopi Goldberg alias Pan šéf, tak si nechá říkat od středověké společnosti. Nedopatřením se dostala do středověku a rovnou na hrad Camelot. Působila tam jako zjevení. Také ji chtěli upálit jako čarodějnici. Cestování časem je hodně obehrané téma.(11.10.2008)

 • Vlkodlak13
  *****

  No, co dodat, Whoopi Goldberg opět srší svým humorem, který se v dnešních filmech málokdy vidí. Zrovna před chvílí jsem to dokoukal a musím říct, že jsem se upřímě pobavil, bylo tam plno vtipných scén a hlášek, ano, dají se tomu vytknout ty "nedokonalé" efekty, ale pokud je film pojatý a natočený správně, tak i taková "ohraná věc" jako cestování časem (viz komentáře) může být povedená a člověk se u toho nebude nudit. Dost povedené bylo zaměření se na reakce lidí ze středověku na moderní znalosti, mluvu či hudbu. Musím říct, že tento snímek by se dal i protáhnout, protože nabízí veké množství alernativních pokračování. Jedním obdobným snímkem je i "Černý rytíř", kde je už vidět moderní nádech, ale humoru neubírá. Nevím co se komu na tomto snímku nebo herečce nelíbí, ale z cestování časem se dá ještě mnoho vytěžit, stačí mít jen kvalitní námět, plno humoru, minimum speciálních efektů (protože ty můžou film jen pokazit) a zaměřit se na děj, poté může takový film nadchnout kohokoliv. ----- Pokud tedy máte rádi komedie a cestování do minulosti, toto je snímek, který vás určitě nezklame.(31.10.2014)

 • liquido26
  *

  Zbytečný film o ničem, u kterého se člověk moc nezasměje.(29.9.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace