Komentáře uživatelů k filmu (17)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $52,125,282Tržby Celosvetovo $67,308,282(29.10.2009)

 • juta
  **

  Podívaná pro malého diváka. Rozhodně to není špatně udělané, pár vtipných momentů to má, na držkopády pětiletých se dá dívat, jenže pro dospěláka to úplně není.(2.5.2015)

 • Jansen
  **

  bi-zár(2.12.2018)

 • Tommassi3
  *

  "Právě jsme se přistěhovali.. Můj otec tu koupil rafinérii.." - "Tak proto jste tak rafinovaný !!" ;)(3.5.2015)

 • mysiak
  **

  Toto je pamätám, že som videl prvý krát v autobuse cestou do Grécka, a proste musel som ta mať...a púšťal som si to dookola a bol som z toho nadšený ako malý chlapec...(15.9.2008)

 • dee-key
  ****

  Musí to být už aspoň deset let, co jsem to viděl. Takže hodnocení odpovídá mému dojmu před desíti lety. Film o partě kluků, který nesnášejí holky a jeden z nich se zamiluje jsem prostě žral.(15.5.2009)

 • corpsy
  ***

  Milá farebná verzia príbehov známej detskej bandy, ktorej korene siahajú až do doby nemého filmu.(24.2.2011)

 • Hillock
  ****

  Hodnocení a komentáře nelze brát vážně, a to nejen k tomuto filmu, ale obecně. Já viděl s českým dabingem, tudíž nemohu poctivě soudit hlasy herců, ale předpokládám, že např. hlas u Alfa Alfy byl záměrně psychózní, takže si nemyslím, že by kazil celkový dojem z dabingu. Můj názor je takový, že film je vhodný spíše pro průměrně inteligentního dospěláka a nebo pro nadprůměrně inteligentního smrada. Počítám, že přátelé patřící mezi hloupější skupinu lidí některé hlášky prostě nepochopí, takže se nepřikláním k názoru, že jde spíše o dětský film. Pokud bych měl málo inteligentní potomstvo, rozhodně bych mu ho nikdy nepromítal. Největším a zároveň nejpříjemnějším překvapením pro mě bylo, že byl natočen již v roce 1994. Teď už chápu, proč mi ho v dětství nikdy nepustili. Každopádně můj celkový dojem z něj je takový, že jsem se domníval, že jde o novější kousek, takže přemýšlím o tom, jestli by nebylo spravedlivější dát o jednu hvězdu navíc.(9.10.2017)

 • herr_carter
  ***

  Normálně bych se k takovému filmu asi těžko dostlal, ale jelikož jsem se jednoho víkendu dopoledne dosti nudil, zapnul jsem televizi a dal mu šanci - byl jsem poměrně překvapen, ti malí smrádci si to sem tam celkem dávali a hlásili, takže jsem se celkem dobře bavil a zasmál................ moje hodnocení = 6,5 z 10.(23.1.2015)

 • Kacitr
  ***

  Vždyť je to dokonalý film. Dabing je sice v případě Alfalfy a některých kluků dost na hlavu ovšem jinak celkem slušná rodinná komedie. Párkrát se určitě zasmějete hlavně u "prohrešků" pana zamilovaného. Pro zasmání doporučuji.(3.5.2011)

 • raduna01
  **

  Členové chlapeckého Klubu odpůrců žen mají starosti. Alfalfa se zamiloval, čímž ohrozil existenci spolku, někdo jim zničil knihovnu a ukradl motokáru, v níž se chystali vyhrát závod. Navíc se do města přistěhoval nový kluk. Je bohatý, protivný a chce Alfalfovi přebrat děvče.(2.11.2010)

 • miawallacova
  *

  nic tak špatného jsem hodně dlouho neviděla.(25.11.2013)

 • helloween93
  **

  Klukovské dobrodružné filmy typu Goonies mám rád, pokud míra infantility nepřekročí určitou mez. Příběh se dá přežít bez větších problémů, potěší pár známých tváří v cameo rolích, ovšem český dabing byl docela cringe a dabér Alfalfy byl děsivý. Co jsem o filmu četl, tak patří mezi 90's klasiku, já z toho tedy zas tak unešený nebyl. Film natočila Penelope Spheeris, která na sebe v roce 1992 upozornila úspěšnou komedií Waynův svět, poté měl komerční úspěch jejích filmů sestupnou tendenci. 2*(2.12.2018)

 • Mercilonka
  ****

  Senzační film s otřesným dabingem. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z dětství. Propojuje se zde dětska nevinnost s tvrďáctvím a dospěláctvím...čemuž dopomáhá i ten zmíněný dabing :)(25.11.2012)

 • rafix
  ***

  Příjemná a pohodová rodinná komedie na kterou se dá koukat.(6.5.2015)

 • petr.al

  Pokud jste si všimli, že se Vám po domě potuluje malá uličnice nebo jste dokonce vlastníkem malého uličníka, zdejšího hodnocení bych se rozhodně nebál. Pro Vaše ratolesti budou ,,Malí uličníci" přesně tím pravým ořechovým....... ,,Kdybych byl Váš rodič, tak Vás potrestám." ,,Pane, kdybyste byl náš rodič, potrestáme se sami." P.S. Tento film by dospěláci hodnotit neměli. Je to nečestné, nesportovní a hlavně zavádějící.(2.5.2015)

 • nuwer
  ****

  Jako dítě jsem to milovala, každý týden jsem měla půjčené na VHS z videopůjčovny :)(28.9.2019)