• petr.al

Pokud jste si všimli, že se Vám po domě potuluje malá uličnice nebo jste dokonce vlastníkem malého uličníka, zdejšího hodnocení bych se rozhodně nebál. Pro Vaše ratolesti budou ,,Malí uličníci" přesně tím pravým ořechovým....... ,,Kdybych byl Váš rodič, tak Vás potrestám." ,,Pane, kdybyste byl náš rodič, potrestáme se sami." P.S. Tento film by dospěláci hodnotit neměli. Je to nečestné, nesportovní a hlavně zavádějící.(2.5.2015)

• juta

Podívaná pro malého diváka. Rozhodně to není špatně udělané, pár vtipných momentů to má, na držkopády pětiletých se dá dívat, jenže pro dospěláka to úplně není.(2.5.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $52,125,282Tržby Celosvetovo $67,308,282(29.10.2009)

Normálně bych se k takovému filmu asi těžko dostlal, ale jelikož jsem se jednoho víkendu dopoledne dosti nudil, zapnul jsem televizi a dal mu šanci - byl jsem poměrně překvapen, ti malí smrádci si to sem tam celkem dávali a hlásili, takže jsem se celkem dobře bavil a zasmál................ moje hodnocení = 6,5 z 10.(23.1.2015)

• mysiak

Toto je pamätám, že som videl prvý krát v autobuse cestou do Grécka, a proste musel som ta mať...a púšťal som si to dookola a bol som z toho nadšený ako malý chlapec...(15.9.2008)