Vždyť je to dokonalý film. Dabing je sice v případě Alfalfy a některých kluků dost na hlavu ovšem jinak celkem slušná rodinná komedie. Párkrát se určitě zasmějete hlavně u "prohrešků" pana zamilovaného. Pro zasmání doporučuji.(3.5.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $52,125,282Tržby Celosvetovo $67,308,282(29.10.2009)

• Tommassi3

"Právě jsme se přistěhovali.. Můj otec tu koupil rafinérii.." - "Tak proto jste tak rafinovaný !!" ;)(3.5.2015)

Normálně bych se k takovému filmu asi těžko dostlal, ale jelikož jsem se jednoho víkendu dopoledne dosti nudil, zapnul jsem televizi a dal mu šanci - byl jsem poměrně překvapen, ti malí smrádci si to sem tam celkem dávali a hlásili, takže jsem se celkem dobře bavil a zasmál................ moje hodnocení = 6,5 z 10.(23.1.2015)

• raduna01

Členové chlapeckého Klubu odpůrců žen mají starosti. Alfalfa se zamiloval, čímž ohrozil existenci spolku, někdo jim zničil knihovnu a ukradl motokáru, v níž se chystali vyhrát závod. Navíc se do města přistěhoval nový kluk. Je bohatý, protivný a chce Alfalfovi přebrat děvče.(2.11.2010)