Recept za milion dolarů (TV film)

Eddie's Million Dollar Cook-Off

Komedie

USA, 2003, 110 min

Paul Hoen

Daniel Berendsen (původní scénář)

Richard D. Arredondo

Terry Stokes

Scénografie:

Ralph Davies

Kostýmy:

Jane Holland

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Velmi milý snímek, který si na nic nehraje a z toho, co může, se mu daří vyždímat maximum.(17.7.2005)

• sinp

A podívejme se, co to tu máme. Další z dlouhé plejády zbytečných (údajně vtipných) filmů na téma - splňte si svůj sen. U obdobných projektů obvykle bije do očí předvídatelnost děje - marná sláva - Recept za milion dolarů Vám předvede dosud utajený šestý smysl. Toporný a nudný děj si můžete krátit odříkáváním dialogů hlavních postav, ty jsou totiž neskutečně průhledné. Scénáristu bych za trest donutil dívat se na tuhle hrůzu.(20.7.2005)

• Fanucci

Klasický příklad prvoplánovné americké blbosti o cestě za svým snem, kterými nás HBO zásobuje skutečně vydatně. 100% odpad(9.1.2006)

• Redbee

Extatický pohled na v ruce prvně držené syrové kuřecí stehno, zpomalený záběr na vystříknuté mléko, věta: "řekni mi jedno: vážně tě baví vařit?" a SPOILER :-) : "Musím se ti přiznat, nejsem roztleskávačka, ale pálkařka!" Jedna hězda je prostě z milosti.(16.9.2005)