Reklama

Reklama

Art je majitel upadající galerie. Aby nezkrachoval, prodává obrazy čerstvým vdovám s tím, že je těsně před smrtí objednal jejich manžel. Přitom se však dostane až k manželce mafiánského bosse, Betty. Ta se do Arta zamiluje a chce si ho vzít. Je tu ale její starší sestra Liz, která okouzlí pro změnu Arta. Aby nezranil Betty a získal lásku Liz, vymyslí si Art vlastní dvojče... A zábavná hra s ohněm může začít! (H.C.E.)

(více)

Recenze (27)

golfista 

všechny recenze uživatele

Majitel galerie milující dvě sestry řeší problém stvořením druhého bratra - dvojčete. Docela zábavný Banderas v "dvojroli". ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Chcete-li zjistit, po kom Dakota Johnson má ten mrd v obličeji a očích, pusťte si tenhle film. Melanie ve svém zřejmě nejžhavějším období. Její postava (jako charakter) je sice na pěst ale postava (jako tělo) super. Víc mě teda baví Richardovo Dvojče, i tenhle americký patrně remake je poměrně zábavný. Snad je zbytečně dlouhý, ale obsahuje hned několik velmi zábavných scén. A k tomu překvapivě komediálního Banderase, tradičně skvělou a neksutečně zábavnou královnu vedlejších rolí Joan Cusack a... a nijakou Daryl Hannah. 3.5* ()

Reklama

Brouk 

všechny recenze uživatele

Dost nevyvážený film, ale.... námět je docela vtipný... A Antonie se tady docela vyblbnul, aspoň tady je přirozenější než v roli drsoně... ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Jedna z těch rádoby vtipných romantických komedií, kde ztřeštěný styl celkovému dojmu výrazně ubližuje. Inspirace filmem Dvojče s Pierrem Richardem je ve filmu stále přítomná, leč zde je jemnější francouzský humor nahrazen americkým hrubě necitlivým stylem přehánění a exhibicionistického předvádění a ukájení. A tak se povrchní podvodník a donchuan Art Dodge (Antonio Banderas) ze strachu žení s naivní a bohatou Betty Kerner (šarmantní Melanie Griffith) a z touhy srdce spí s její intelektuální a oduševnělou sestrou Liz (půvabná Daryl Hannah). Aby pak ve finále odhodil svou podvodnickou roli, objevil pravé hodnoty, oddal se umění a zasloužil si svou lásku. Z dalších rolí: mafián a bývalý Bettin manžel Gene Paletto (Danny Aiello), hlídající Arta na cestě do manželského svazku, sekretářka Artovi galerie Gloria Fletcher (půvabná Joan Cusack), užívající si nezvyklého divadla, Artův sklerotický otec Sheldon Dodge (slavný Eli Wallach), mladý umělec Manny (Gabino Diego), a podivný psychiatr Huffeyer (Austin Pendleton). Škoda, ale vtip je zde zabíjen stylem, průběh je z velké části kopií a výsledek je rozpačitý. ()

Galerie (50)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama