Lambada! Zakázaný tanec

• Česko Zakázaný tanec (více)

Nisa je mladá domorodá princezna z Brazílie. Její vesnice v deštných pralesech je vinou nadnárodních dřevorubeckých korporací ve vážném ohrožení. Jako správná vládkyně se musí o svůj lid postarat, odjíždí proto přímo do Los Angeles, aby zde všem popsala osud, jaký čeká její domov, pokud někdo nezasáhne. Mnoho uší ale jejímu volání o pomoc nenaslouchá. Nisa proto zvolí jiný komunikativní prostředek. Z hlubin pralesa si totiž přinesla tajnou zbraň, zakázaný tanec plný smyslnosti, erotiky, touhy a vášně lambadu. Podlehnou mu mocní světa? Anebo se nic nezmění a Nisa svůj boj prohraje? To se ukáže poté, co Nisa společně se svým partnerem vystoupí v celoamericky sledované show Kida Creola (oficiální text distributora)

Mulosz

Po letošním Brakfestu čerstvý bronzový medailista v soukromé kategorii nejlepší brakový film všech dob. Chlapci, díky za zážitek, včetně předtančení na úvod!:-) ()

Juto

Očarujúce tanečné pohyby úžasne krásnej a talentovanej Laury Eleny Harringovej sú jedinými časťami tohto filmu, ktoré sa oplatí vidieť. Ináč to nestojí za nič. 4/10 ()

TO

je to ubohý, trapný a příšerně debilní, ale Laura Harring je tak úžasná, že se na to koukat přece jen dá. ()

marrjaana

nedávno jsem si to znovu po několika letech pustila a absolutně nechápu co se mi na tom před tím tak líbilo!!!!! Dvě * dávám jen a pouze z nostalgie ()

Horak odpad!

Skvělé! Jen je mi líto, že se nemohu do džungle vrátit společně s nimi, jestli neumřeli, tak tam Lambadu jistě tančí dodnes! ()

Psycho.R

Když jsem byl kluk, tak jsme měli na VHS dva taneční filmy. Hříšnej tanec a Lambadu, zakázaný tanec. Oba jsem tehdy nemusel, protože nešlo o kreslené filmy, ale měl jsem jasno v tom, že hudba z nich je úžasná. Po mnoha letech jsem je zkouknul, Hříšnej tanec je dobře natočenej i po těch letech. Lambada je na tom o něco hůř, ale zdá se, že se stala jakousi mojí srdcovkou. Muzika úžasná a Laura Harring moc pěkná. ()

John80

Tanečný film s príjemnou hudbou o princeznej z Brazilie , ktorá sa dá dokopy s novým partnerom a jej zakázaný tanec 3* ()

xander

Nudný a trápny snímok ktorý sa berie vážne ale vážne sa vôbec brať nedá. Je to strašné hudobné béčko. ()

kazatelSVK

Tuším že toto bol prvý film kde odznela aj Kaoma s piesnou Lambada...bol som soplak a miloval som zvodný tanec Laury Harring.. ()