Reklama

Reklama

Promiň, jsi ženatý!

  • USA HouseSitter (více)
Trailer

Obsahy(1)

Architekt Newton Davis není příliš úspěšný ani v profesním životě, ani v lásce. Pro Becky, kterou miluje od školních lavic, postaví krásný dům v rodném městečku a chce jí ho dát jako zásnubní dar. Becky ho ale odmítne. Život Davise se od základu změní, když se náhodou seznámí se servírkou Gwen. Newton se s ní vyspí a přestane na to dál myslet, ale podnikavá Gwen, kterou Davis zaujal vyprávěním o domě, který postavil pro svou vyvolenou, se ihned vydá do zmíněného městečka. Do nového domu se nastěhuje a začne se vydávat za Davisovu manželku. Pro obyvatele městečka je to sice překvapení, ale Gwen si rychle dokáže všechny omotat kolem prstu, především Newtonovy rodiče. Pro Newtona je to šok, když Gwen v domě objeví, ale už je pozdě někam uhnout, protože celé městečko si Gwen oblíbilo, včetně Becky, která teď začala litovat, že Newtona odmítla. Newton ale Becky stále miluje a chce, aby Gwen aspoň přistoupila na hru, že se zrovna rozvádějí... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

MMR 

všechny recenze uživatele

Normálně bych nedal plno, ale tady jsem byl tak nadšen z toho, jak to skončilo, že se to neprovalilo a že lež zůstala lží a proměnila se v "pravdu". Jelikož já mám rád lež, a fandím jí, tak jsem byl potěšen tím, jak mě Frank Oz potěšil. A já ho na oplátku potěším tím, že budu hodnotit plně. Škoda, že mu to nemůžu říct osobně. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Když stojí Frank Oz za kamerou a Steve Martin před kamerou, tak snad ani nemůže vzniknout špatnej film. Tohle je sice jenom další z řady komedií o tom, jak se dva nejdřív moc nemusej, ale nakonec mezi nima nějaká ta jiskra přeskočí a končí to romantickym happy endem, ale pobavilo to a 97 minut uteklo jako voda. Steve Martin (pokud hraje v komediích) je taková jistota a Goldie Hawn se svym afektovanym herectvim se do role tentokrát celkem hodila. Jinak ji moc rád nemam. 65% ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

70%. Prvu polhodinu som si pomyslel, na aku blbost sa tu divam, pretoze tieto klamstva by nikdy nikomu nepresli, ale s pribudajucimi minutami a s este väcsimi komedialnymi zapletkami sa mi zacal film stale viac pacit a musel som sa smiat predovsetkym vdaka skvelym hercom Stevea Martina a Goldie Hawn... 01.04.2010 ______ Steve Martin - (Newton Davis) +++ Goldie Hawn - (Gwen Phillips) +++ Dana Delany - (Becky Metcalf) +++ Julie Harris - (Edna Davis) +++ Donald Moffat - (George Davis) +++ Peter MacNicol - (Marty) +++ Richard B. Shull - (Ralph) +++ Laurel Cronin - (Mary) +++ Produkcia: Brian Grazer +++ ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Steve Martin a Goldie Hawn jako pár v romantické komedii, to snad ani nemohlo dopadnout špatně. Ona je roztomile prostořeká (ve stylu Barbry Streisand z Co dál, doktore?), on se skvěle hrozí z každé její nové lži, na kterou musí navázat vlastním výmyslem. A jak už to bývá, všeho je čím dál víc a vyvrcholí to na velkém večírku. Velmi dobré. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„A bol by som rád, aby ste ma volali ´otec´." Príjemná komédia ako z 80. rokov alebo muppeťák Frank Oz (A ČO BOB?, hlas Yodu v "starých" STAR WARS) dobre režíruje aj hercov z mäsa a kostí. Napriek tomu, že bielovlasého Stevea Martina (OTEC NEVESTY) ktovieako nezbožňujem a Goldie Hawn (CEZ PALUBU, OKLAMANÁ) ako herečku pokladám s prepáčením za protivnú hysterku, film AKO USTRÁŽIŤ DOM ma bavil práve i hereckým obsadením (vrátane podporných postáv - "rodičia z ulice", kolega Peter MacNicol), fyzickými gagmi (spev, aerobik), svižnou sitkomovou zápletkou a dialógmi, založenými na improvizačnej spontánnosti postáv. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Dom, v ktorom sa natáčalo bol postavený v meste Concord, Massachusetts. Hneď po skončení filmovania bol zbúraný. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama