Burani ve městě

New York, New York alebo Sedliaci v meste

Komedie

USA, 1999, 90 min

• Boogeyman

Koukám, že se jedná o remake filmu ze sedmdesátých let s Jackem Lemmonem, předpokládám, že ten je o třídu lepší než tahle připitomělá taškařice, která ač přímo nenudí, rozhodně není k smíchu! Steve Martin už ztratil ze svého komediálního talentu hodně, ne však tolik jako Goldie Hawn ze své příjemné milé krásy!(25.7.2008)

Steva Martina som nikdy nemusel. Nemám rád, ked sa John Cleese strápňuje vo filme, hoci v televízii bol za veľkého génia, dokonca aj po skončení Pythónov - Hotýlek. A hoci záležitosti ako réžia alebo kamera boli v pohode - scenár tradične ništ moc - a napriek sympatickej Goldie Hawn musím udeliť iba priemerné hodnotenie. Jedna z mnohých podobných komédií o tom, ako sa výlet do veľkého mesta komplikuje a komplikuje...(7.9.2014)

• Martin741

Rejza Sam Weismann /Muj Pritel Monk/ natocil len slaboduchu komediu. Steve Martin je vacsinou brany ako tvorca inteligentneho US humoru a veru aj taky Sandler a Styller maju za nim co dohanat. Tu sa vsak maestro sekol, Martin je len jedna hviezda vo filme a tudiz to sam neutiahne. Ne, ne, US inteligentna komedia takto nevyzera : 30 %(23.1.2016)

1) Souhraní Steve Martina a Goldie Hawn je pro mě jedním z vrcholů, jakého lze v americké inteligentní komedii dosáhnout. 2) Ačkoli vím, že se jedná o remake (který jsem neviděl) jsem se (možná právě proto) skvěle bvavil. No a 3) John Cleese nemá při svém tanečku chybu! Ale ten český distribuční název, pánové distributoři, proboha!!!(15.4.2003)

Po skvělé komedii Promiň, jsi ženatý! měli Steve s Goldie našlápnuto k nejlepší komediální dvojici Hollywoodu. Přestože jsou sehraní, druhý pokus dát je dohromady nevyšel podle mých, a obávám se, že ani jejich představ. Výsledkem je totiž rutina, kterou jen občas zčeří povedený vtípek nebo zábavně rozehraná situace. Nezachrání to ani podpora na křídle, o kterou se pokouší ministr švihlého tance John Cleese.(25.8.2013)

• - Poslední film Josepha Mahera (pan Wellstone). (HappySmile)