poster

Burani ve městě

 • USA

  The Out-of-Towners

 • Slovensko

  New York, New York alebo Sedliaci v meste

Komedie

USA, 1999, 90 min

 • Boogeyman
  **

  Koukám, že se jedná o remake filmu ze sedmdesátých let s Jackem Lemmonem, předpokládám, že ten je o třídu lepší než tahle připitomělá taškařice, která ač přímo nenudí, rozhodně není k smíchu! Steve Martin už ztratil ze svého komediálního talentu hodně, ne však tolik jako Goldie Hawn ze své příjemné milé krásy!(25.7.2008)

 • unclejack
  ***

  Steva Martina som nikdy nemusel. Nemám rád, ked sa John Cleese strápňuje vo filme, hoci v televízii bol za veľkého génia, dokonca aj po skončení Pythónov - Hotýlek. A hoci záležitosti ako réžia alebo kamera boli v pohode - scenár tradične ništ moc - a napriek sympatickej Goldie Hawn musím udeliť iba priemerné hodnotenie. Jedna z mnohých podobných komédií o tom, ako sa výlet do veľkého mesta komplikuje a komplikuje...(7.9.2014)

 • Martin741
  **

  Rejza Sam Weismann /Muj Pritel Monk/ natocil len slaboduchu komediu. Steve Martin je vacsinou brany ako tvorca inteligentneho US humoru a veru aj taky Sandler a Styller maju za nim co dohanat. Tu sa vsak maestro sekol, Martin je len jedna hviezda vo filme a tudiz to sam neutiahne. Ne, ne, US inteligentna komedia takto nevyzera : 30 %(23.1.2016)

 • Tosim
  ****

  1) Souhraní Steve Martina a Goldie Hawn je pro mě jedním z vrcholů, jakého lze v americké inteligentní komedii dosáhnout. 2) Ačkoli vím, že se jedná o remake (který jsem neviděl) jsem se (možná právě proto) skvěle bvavil. No a 3) John Cleese nemá při svém tanečku chybu! Ale ten český distribuční název, pánové distributoři, proboha!!!(15.4.2003)

 • nash.
  ***

  Po skvělé komedii Promiň, jsi ženatý! měli Steve s Goldie našlápnuto k nejlepší komediální dvojici Hollywoodu. Přestože jsou sehraní, druhý pokus dát je dohromady nevyšel podle mých, a obávám se, že ani jejich představ. Výsledkem je totiž rutina, kterou jen občas zčeří povedený vtípek nebo zábavně rozehraná situace. Nezachrání to ani podpora na křídle, o kterou se pokouší ministr švihlého tance John Cleese.(25.8.2013)

 • - Poslední film Josepha Mahera (pan Wellstone). (HappySmile)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace