Docela povedená společenská satira, ale co z toho, když se stejně nic nezmění. Ale vědomí, že stále ještě existuje zdravý selský rozum, mi bohatě stačí. Goldie jako prodaná nevěsta - slušný výkon. "Jsem šéf oddělení pro střední východ." "Nevypadáte na šéfa středního věku."(16.1.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $26,186,631Tržby Celosvetovo $-(2.2.2010)

• wosho

Jedna z nejméně podařených komedií G. Hawn, kterou v 80tých letech natočila. Scénář-bída, režie-nuda, hlavní star-hurá, vidělala jsem si na plastiky co budu za 20let potřebovat, divák-to je volovina. Protokol je opravdu podprůměrná komedie u které se nedá strávit fajn čas, nerozesměje, nenapne, nic.(16.11.2009)

• Smok

Ak sa niekomu chce 96 minút pozerať na to, ako na nich niečo blonďaté špúli pery a mrká rozkošne očkami, toto bude tá pravá zábava.(3.8.2008)

• Agatha

Komedie, u které se příliš nezasmějete, není příliš dobrou komedií. V tomto případě to platí dvojnásob. Začátek sice vypadá velice slibně, ale očekávaných vtiptných scén s Goldie Hawn tu moc nenajdeme. Goldie se přesto snaží a vypadá velmi energicky, ale nudný scénář jí neumožňuje větší rozjezd. Také český dabing se v tomto případě nevyvedl. Jaroslava Kretschmerová opravdu není vhodnou dabérkou pro tak výrazný hlasový projev Goldie Hawn. Ostaní herci působí všedně a průměrně. Nic dalšího zvláštního nebo za pozornost stojícího jsem ve snímku neobjevil.(15.2.2008)