poster

Doktorka Kellerová (TV seriál)

Drama / Psychologický / Krimi

Česko, 2016–2017

Hudba:

Daniel Hádl

Hrají:

Kateřina Brožová, Jan Šťastný, Marek Vašut, Miroslav Etzler, Míra Nosek, Zuzana Kajnarová, Barbora Mottlová, Ota Jirák, Oldřich Vízner, Justin Svoboda, Ondřej Pech, Jaromír Dulava, Vladislav Beneš, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Jakub Frydrych, Sabina Laurinová, Nicola Votavová, Jakub Koudela, Gabriela Vránová, Blažena Hlasová, Danica Jurčová, Kamil Halbich, Miloš Vávra, Marcel Vašinka, Dana Morávková, Vanda Hybnerová, Kateřina Pindejová, Tereza Šefrnová, Ladislav Frej ml., Marek Pospíchal, Ondřej Daniš, Václav Liška, Kateřina Sedláková, Leoš Juráček, Miriam Chytilová, Jan Plouhar, Zdeněk Hruška, Petr Semerád, Irena Kristeková, Zuzana Skalická, Kristýna Dušák, Marek Lambora, Kateřina Macháčková, Peter Pecha, Jan Šrámek, Igor Bareš, Miroslav Sabadin, Lucie Šteflová, Lucie Radimerská, Jiří Vojta, Filip Sychra, Nikola Orozovič, Jindřich Žampa, Alena Mihulová, Martin Preiss, Jan Révai, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Ladislav Frej st., Andrea Černá, Tomáš Dastlík, Lenka Vahalová, Štěpán Havlín, Vladimír Čapka, Zdeněk Dušek, Tereza Bílková, Pavel Rímský, Berenika Suchánková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Pavel Kříž, Jáchym Kučera, Simona Prasková, Petr Buchta, Veronika Gajerová, Pavel Zedníček, Regina Rázlová, Jitka Sedláčková, Lucie Benešová, Josef Vrána, Oldřich Hajlich, Tereza Blažková, Patricie Soukupová, Kateřina Pechová, Marie Boková, Jana Bernášková, Ondřej Kavan, Jaromír Soukup, Jarmila Švehlová, Jana Gýrová, Pavel Řezníček, Hana Igonda Ševčíková, Alice Bendová, Lenka Zahradnická, Dana Sedláková, Miloslav Mejzlík, Lukáš Rous, Antonín Mašek, Jiří Maryško, Jan Kříž, Adéla Petřeková, Lucie Furmanová, Pavel Dohnal, Josef Horák, Alfred Šrámek, Terezie Vraspírová
(další profese)

Komentáře uživatele raduna01 k tomuto TV seriálu

 • Únos (S02E01) (epizoda) (2017)
  **

  Díl s názvem Únos - bohatému podnikatelovi unesou syna cestou na hokejový trénink.(4.5.2017)

 • Dítě (S02E02) (epizoda) (2017)
  *

  Díl s názvem Dítě - manželka je šikanována svým vlastním manželem, až ji to přinutí k pokusu o sebevraždu.(4.5.2017)

 • Kamarádky (S02E03) (epizoda) (2017)
  **

  Díl s názvem Kamarádky - spolužačka je obětí kyberšikany, protože své kamarádce přebrala kluka.(4.5.2017)

 • Sirotci (S02E04) (epizoda) (2017)
  *

  Díl s názvem Sirotci - nezletilá dívka se stará o svého mladšího sourozence.(17.5.2017)

 • Dopis na rozloučenou (S02E05) (epizoda) (2017)
  **

  V kufru auta je nalezena mrtvola mladé modelky, pacientka Kellerové. Zanechala po sobě dopis na rozloučenou a případ se uzavře jako sebevražda. Pouze do té doby než se zjistí, že dopis nepsala ona.(23.5.2017)

 • Nůž (S02E06) (epizoda) (2017)
  *

  Kellerová je přizvána k vyšetřování vraždy staršího muže. Mezi podezřelými je jeho vlastní syn.(29.5.2017)

 • Novomanžel (S02E07) (epizoda) (2017)
  *

  Doktorka Kellerová v případu týrané starší ženy. Lýdie se dozví že její otec má nemanželskou dceru, takže vlastně má ještě sestru, toho využije její matka a hned si nabouchne milence (Zedníček), aby toho nebylo málo tak její nemanželská dcera Sabina to začne táhnout s jejím parťákem (Šťastný) a k tomu všemu úhlavní nepřítelkyně Kellerové (Morávková) se nastěhuje k jejímu ex manželovi. Bože můj chudák Lýdie, nakonec musí přespávat v kanceláři, ale věřím, že to zvládne, možná nakonec bude potřebovat psychiatra ona sama.(14.6.2017)

 • Opičí láska (S02E08) (epizoda) (2017)
  *

  Na Kellerovou se obrátí syn starší ženy, který má podezření, že matčina nová známost je sňatkový podvodník. Ten se nakonec vyklube i ze samotného Zedníčka a tak se musí pakovat.(18.6.2017)

 • Rozvod (S02E09) (epizoda) (2017)
  *

  Kellerová řeší případ manželské dvojice, kdy se při nehodě jejich syna přijde na to, že otec není jeho otcem. Do toho se stupňují útoky na Kellerovou od Podlipné a její rodiče se konečně rozvedli.(19.6.2017)

 • Návrat (S02E10) (epizoda) (2017)
  odpad!

  Na Kellerovou se obrátí mladý pár, který má problémy se stalkingem. Rodiče se zase dají do kupy, dcera se vratí domů. Závěr jako z psychodramatu ....(19.6.2017)