Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvě malé sestry Sal a Ray žijí v dětském domově a obě mají svá velká přání. Sal by si moc přála pejska a Ray zase nejvíc ze všeho touží po domově a rodině. Štěstí se na ně usměje a v jeden den se oběma přání splní. Sal najde v lese opuštěné štěně, a to opravdu pořádné, a navíc jsou v ten samý den obě holčičky adoptovány. Jak se jim ale podaří propašovat jejich nového psího kamaráda do domu, na kterém je napsáno „Psům vstup zakázán!" Užijte si spolu s nimi spoustu dobrodružství a veselých příhod! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (20)

Smok 

všechny recenze uživatele

Citlivo spravený film nielen pre tých menších divákov. Chestnuta môžme sledovať od malého roztomilého šteniatka, ktorého ešte neni až taký problém ukryť v izbe hotela, kde psy nemajú povolený prístup až po urasteného "klacíka" dospelej dogy (asi), ktorá nemá problém vysporiadať sa aj s nevítanými hosťami. Veľmi príjemný rodinný film, však ktoré dieťa (ale aj dospelý) sa rád nepozrie na rozkošné a hravé šteniatko :o) ()

July 

všechny recenze uživatele

Dřív jsem takovým filmům dávala 3*, ale asi už jsem jich viděla příliš mnoho. Děj je průhledný jako vypucované sklo a obsahuje klasické ingredience, nic originálního - chytrého psa ukrývaného malými holčičkami, patos, pokusy o napětí, rádoby dojemné chvíle a polapení zločinců oním psem. Není to špatný film, ale je příliš tuctový. ()

Reklama

JohnMiller odpad!

všechny recenze uživatele

Holííšit, toto mi prišlo stráášne zlé. Svoje dieťa by som to asi nechal sledovať ale pre mňa to bolo celkom utrpenie. Aj na rodinný film zo zvieratkami. Ani vtipné ani poučné pre deti... Však čo čakať, u nás to poslalo do distribúcie Vapet Production a tí rozhodne milujú podobné filmy (Muj pes Buddy je dobrým príkladom). Celkom vysoké hodnotenie a pozitívne komentáre na CSFD však hovoria pravý opak a tak sa pýtam sám seba, to som až taká necitlivka? ()

Hillock 

všechny recenze uživatele

Je to zpracováno napůl filmově a napůl televizně. Když jsem viděl filmový plakát a název filmu, myslel jsem, že se jedná o film dvou sester z bohaté rodiny, které najdou zatoulaného psa, ale tohle je z druhé strany společnosti. Dívenky jsou ze sirotčince a jedné z nich se splní sen vlastnit štěně. Musím říct, že film jsem viděl, když jsem byl mladší. Košťánek je na začátku štěňátko, ze kterého vyroste telátko. Příjemná rodinná komedie, která je o fous lepší než rodinný film z produkce Hallmark. ()

kinderman

všechny recenze uživatele

Tento film vhodný pro děti do 7 let je pro mě vlastně nehodnotitelný- velmi pěkně však ukazuje, jak (většina) psů lpí na své oblíbené hračce, a případným zájemcům o držení (nejen dánské) dogy předvádí, o kolik mazlíček reálně vyroste za pouhý rok života. Zcela mimo realitu je pak psíkovo chování v závěru, když jediný výcvik, jehož se mu dostalo, bylo řádění v Central Parku. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama