poster

Roztomilý mazlíček

 • USA

  Chestnut: Hero of Central Park

 • Slovensko

  Rozkošný maznáčik

Rodinný

USA, 2004, 83 min

 • JohnMiller
  odpad!

  Holííšit, toto mi prišlo stráášne zlé. Svoje dieťa by som to asi nechal sledovať ale pre mňa to bolo celkom utrpenie. Aj na rodinný film zo zvieratkami. Ani vtipné ani poučné pre deti... Však čo čakať, u nás to poslalo do distribúcie Vapet Production a tí rozhodne milujú podobné filmy (Muj pes Buddy je dobrým príkladom). Celkom vysoké hodnotenie a pozitívne komentáre na CSFD však hovoria pravý opak a tak sa pýtam sám seba, to som až taká necitlivka?(7.11.2018)

 • July
  **

  Dřív jsem takovým filmům dávala 3*, ale asi už jsem jich viděla příliš mnoho. Děj je průhledný jako vypucované sklo a obsahuje klasické ingredience, nic originálního - chytrého psa ukrývaného malými holčičkami, patos, pokusy o napětí, rádoby dojemné chvíle a polapení zločinců oním psem. Není to špatný film, ale je příliš tuctový.(13.6.2009)

 • Smok
  ****

  Citlivo spravený film nielen pre tých menších divákov. Chestnuta môžme sledovať od malého roztomilého šteniatka, ktorého ešte neni až taký problém ukryť v izbe hotela, kde psy nemajú povolený prístup až po urasteného "klacíka" dospelej dogy (asi), ktorá nemá problém vysporiadať sa aj s nevítanými hosťami. Veľmi príjemný rodinný film, však ktoré dieťa (ale aj dospelý) sa rád nepozrie na rozkošné a hravé šteniatko :o)(13.6.2009)

 • franzit
  **

  V první polovině to působí jako fajn rodinný film, na který by se podívali nejen děti. Od druhý poloviny to začalo být chvílemi přehnaný, a o konci radši ani nemluvim. Ve chvíli, kdy sem si položil otázku "jak sakra může být ten pes tak chytrej", sem dospěl verdiktu, že je to totální *****. Nejhorší na tom je pohled nad rozplývající se přítelkyní. Dvě * za první, celkem vydařenou, polovinu.(27.7.2014)

 • kinderman

  Tento film vhodný pro děti do 7 let je pro mě vlastně nehodnotitelný- velmi pěkně však ukazuje, jak (většina) psů lpí na své oblíbené hračce, a případným zájemcům o držení (nejen dánské) dogy předvádí, o kolik mazlíček reálně vyroste za pouhý rok života. Zcela mimo realitu je pak psíkovo chování v závěru, když jediný výcvik, jehož se mu dostalo, bylo řádění v Central Parku.(15.10.2009)