Kámoši, holky a prachy (TV film)

• Německo

Boys Just Wanna Have Fun

Komedie

Německo / Jihoafrická republika, 2003, 90 min

• Lynn

Sice strašná blbost předpokládající u diváka mozkovou kapacitu mravenčí velikosti, ale občas jsem se zasmála, někdy dokonce i pobavila, takže proč vlastně ne ?(8.6.2005)

Uléhávám do postele, projíždím tv kanály a narazím na tohle. Ze zvědavosti na to koukám, jestli je to stejná hovadina jak předchůdci typu Kluci (a holky) to chtěj taky (...) a jsem celkem mile překvapen, že to zase až tak debilní nejní ... Teenagreská komedie na úrovni takových těp typových amerických tv/video snímku ze začátku 90.let !(20.5.2005)

• freddy

Ze začátku docela nevýrazný film, jež se rozjede až po nějaké půl hodině. Zajímavá zápletka, ale nijak originální. Zajímavé herecké výkony, ale nijak oslňující. Mám-li být upřímný, tohle mi přišlo jako chudá nevýrazná odstrkovaná sestřička mnohem lepších amerických teenage komedií. Nic originálního, co bych už neviděl jinde, film neobsahoval. Scénář nebyl nijak zajímavý, a jakmile není zajímavý scénář, není zajímavý ani film. A proč tedy dávám dvě hvězdičky? To je zajímavá otázka. Snad proto, že tenhle žánr filmů je jedním z mých nejoblíbenějších. Snad proto, že oproti americkým teenage komediím neobsahoval fekálie ani jiné podobné zhůvěřilosti, což umím ocenit. A snad také proto, že ve filmu byly docela pěkné dívky, které jsem hlavním hrdinům záviděl, takže se bylo na co koukat. Ale nejednalo se o nijak oslňující film, jež by měl udělat díru do světa. Na druhou stranu se nejednalo ani o zavrženíhodný film, spíše se jednalo o film, u kterého platé jednou vidět a dost...(9.6.2007)

Další dobrá německá teenagerská komedie co se poslední dobou objevila v tv a napodobuje ty americký. Je pohodová, vtipná s dobrým příběhem i koncem a s partou celkem slušnejch sympaťáků a na němky moc pěkných holek, co víc si přát?(19.6.2007)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 6/10/// +zajímavá chemie přátelství mezi klukama, druhá polovina je mnohem lepší -první půle hodně nevýrazná, téměř bez hudby, kamera zabírá holky od hlavy nahoru/// Hlavně první polovina mi připomínala filmy Kluci to chtěj taky mixnutý českým filmem Panic je nanic. Avšak se dvěma rozdíli, vůbec to nebylo vtipný ani zábavný a druhý rozdíl, že je to točený v německu. A hlavně ze začátku to vyzní hodně lacině. Později už je to o něčem jiném. Ukážou se nám holky a co navíc na němky jsou hodně sypmatický. Teď nevím jestli jsem to klukům víc přál a nebo záviděl (asi obojí). V každém ohledu casting na obou stranách povedený. Zápletka nijak originální ale zajímavá (otec zaplatí kamarádům svého syna aby ho zbavili panictví) a najde se i pár zajímavých scén (hlavně scéna v dešti). Určitě nečekejte nic světoborného, za zhlédnutí to však stojí./// Celkem 50%///(22.8.2008)