Ledoví piráti

Vesmírní piráti

The Ice Pirates

Ľadoví piráti

Komedie / Sci-Fi

USA, 1984, 91 min (Alternativní: 94 min)

Hodne stary film s velmi strasnymi triky. Ale musim priznat ze kdyz jsem ho v puberte videl tak se mi libil. Nedavno jsem jej videl znova, film ma klasicky scenar a kdyby tam byly lepsi triky urcite by mel vic pozornosti. Pokud vam tedy nevadi plastikove pistolky z puvodniho startreku klidne se na film podivejte a urcite se pobavite.(28.1.2009)

Toto jsou poctivé čtyři hvězdy a dal bych i pět, ale existují i lepší filmy ;-) Pro mě má tento film zvláštní nádech, poprvé jsem ho viděl ze stokrát zkopírované a přehráté VHS, když mi bylo tak devět a jediné co jsem si zapamatoval byli roboti. Naštěstí Google je mocný čaroděj a tak se mi podařilo jej i na základě takového střípku paměti dohledat, sosnout, fixnout mizerné titulky, shlédnout a náramně se pobavit. Toto Béčko, nebo spíš Céčko je prostě snůškou bizarností a úchyláren všeho druhu - je tam úplně všechno na co si vzpomenete, vesmírné lodě, roboti, piráti, drsné princezny, templáři, amazonky, eunuši, virtuální realita, jednorožci atd. atd., prostě všechno. No co budu zbytečně plácat játru, prostě to musíte vidět.(23.2.2017)

Wostrej oldschool bizár! Vesmírní piráti! Meče! Robopasáci! Kastrační linka! Laserové pistole! Meče! Amazonky! Jednorožci! Skoky časem! Tvůrci toho museli brát hodně!(13.4.2017)

1 2 následující >>