poster

Riddick: Temná hrozba

 • USA

  The Chronicles of Riddick: Dark Fury

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi

USA, 2004, 30 min

Režie:

Peter Chung

Scénář:

Brett Matthews

Střih:

Ken Solomon
(další profese)
 • Decker
  ****

  Film je zasazen mezi Pitch Black a Chronicles Of Riddick. Pribeh je velmi jednoduchy, ale na tak kratkou dobu se neda ani nic vetsiho ocekavat. Animace je obstojna a ozvuceni taktez (Riddicka mluvi autenticky Vin Diesel). Celkove je to potesujici a prijemna zalezitost pro fanousky Riddicka, pro ty druhe myslim si ze zbytecna a nepochopitelna zalezitost.(14.3.2005)

 • L3G1ON4R
  ***

  Chytlavý spoj mezi Černočernou tmou a Kronikou temna, i když se jedná o animaci. Nic závratného od 30 minutové animačky nečekejte, Riddick (Vin Diesel) bude stále využívat své umění v zabíjení, které se vymstí psychotické umělkyni sbírající vrahy a jiné individua do své sbírky, aby si je mohla vystavit svých piedestalech (Tress MacNeille).(11.3.2008)

 • klerik
  ****

  4 lebo som sa bavil najlepšie z celej "trilógie". Dej je rovnako pramočiary ako prvý film, snaží sa však trochu viac rozvinúť riddickovské univerzum (čo sa mu slušne darí - mýtológia, diktátorská atmosféra). Najnamakanejšie Riddickove akcie - hlavne živočíšne finále. A "zrodil" sa tu jeden z najcharizmatickejších záporakov vsetkých čias (ved preto naháňa Riddicka aj v "trojke"). Približne rovnako slušný je aj animák VAN HELSING: LONDÝNSKA MISIA...(18.4.2005)

 • Caszidy
  ***

  Možná trochu nadbytečné riddickovo "intermezzo". Přímočarost příbehu je vynucena opravdu krátkou stopáží. Animace neoslní, ale na druhou stranu nepůsobí rušivě, což je samozřejmě plus. Temná hrozba je určena pro skalní fanoušky Riddickovy postavy. Ostatní nejspíše budou postrádat dieselovo charisma.(17.2.2010)

 • Utnapishtim
  **

  Kratičký epizodní snímek, zachycujíc události mezi Černočernou tmou a Kronikou temna. Příběh je sám o sobě prostoduchý a snadno předvídatelný, osobně mi však nejvíce vadila výtvarná stránka. Kubisticky zdeformované pseudo-anime se k Riddickovi vážně moc nehodí. Na zabití půlhodiny ucházející, jinak ale není moc o co stát.(15.10.2011)

 • - Snímek získal cenu Golden Reel od redakce Motion Picture Sound v kategorii nejlepší editace zvuku. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace