Reklama

Reklama

Riddick: Temná hrozba

  • USA The Chronicles of Riddick: Dark Fury

Obsahy(1)

Riddick: Temná hrozba představuje spojovací článek mezi filmy Černočerná Tma a Riddick: Kronika Temna. Po opuštění planety obývané krvelačnými tvory se Riddick, Imam a Jack setkají s vesmírnou lodí, jejíž kapitánka loví ty nejhledanější násilníky a vrahy, které však neodevzdává do rukou spravedlnosti, ale dělá si z nich živé sochy. Riddicka samozřejmě zná a chce z něj mít svojí trofej, jenže předtím se chce trochu pobavit a vidět jeho schopnosti v akci... (cyberhawk)

(více)

Recenze (83)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Vcelku vydařený doplněk k Riddickovi. Animovaný není tak svalnatý a charismatický jako skutečný, ale na druhou stranu předvádí mnohem šílenější akční scény. Už prvotní vynucené přistání dává prostor pro v reálu asi nenatočitelnou scénu s Riddickovým útokem pomocí pěnové koule. To je jen začátek a před námi se ukazuje zajímavý svět velké žoldácké lodi, kterou objevujeme stejně rychle jako plány hlavní Riddickovi soupeřky s velkou potřebou trápit /mučit/týrat ty největší z největších zloduchů galaxie. ()

Reklama

PKD 

všechny recenze uživatele

Tohle měli natočiti místo té srágořiny po Pitch Black. Vždy mě velmi zajímalo přímé pokr. a tady to je. Dosti slušný náser, který má satanžel jen půl hodiny (podobně jako jiná genialitka Hulk vs Wolverine) ale zato hudbu od Junkieho XL (na kterého se v popisku, nějak zapomělo) a geniální skladbu v koncových creditech. Vrátili se všichni přeživší herci/postavy z 1 a přitom nekompromisním nářezu překousnete i ty weird anime xichty. Tak jest. Zab je všechny...Richarde! ()

McMastamind 

všechny recenze uživatele

Další film o Riddickovi, další pecka. Akce, zabíjení a pak zase akce občas proložená nějakou tou hláškou, u které tvrdost stříká z pusy v podobě protoplazmy, tentokráte v slušivém animovaném kabátě. Škoda, že je to "jen" půldíl. Stačilo vymyslet nějakou jinou primitivní zápletku a mohlo se střílet dál. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Volba animace nebyla to pravé ořechové (mě tenhle styl prostě nesedí), nicméně dějově a koncepčně příjemná podívaná zapadající do "Riddickových letopisů". Pro někoho kdo jméno "Riddick" slyší poprvé to rozhodně není dobrý začátek, nicméně pokud už někdo zhltnul Černočernou tmu (na kterou Temná hrozba přímo navazuje) a pochutnal si, je těchto 30minut doslova povinnost. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Snímek získal cenu Golden Reel od redakce Motion Picture Sound v kategorii nejlepší editace zvuku. (Terva)

Reklama

Reklama