Reklama

Reklama

Riddick: Temná hrozba

  • USA The Chronicles of Riddick: Dark Fury

Obsahy(1)

Riddick: Temná hrozba představuje spojovací článek mezi filmy Černočerná Tma a Riddick: Kronika Temna. Po opuštění planety obývané krvelačnými tvory se Riddick, Imam a Jack setkají s vesmírnou lodí, jejíž kapitánka loví ty nejhledanější násilníky a vrahy, které však neodevzdává do rukou spravedlnosti, ale dělá si z nich živé sochy. Riddicka samozřejmě zná a chce z něj mít svojí trofej, jenže předtím se chce trochu pobavit a vidět jeho schopnosti v akci... (cyberhawk)

(více)

Recenze (83)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Vcelku vydařený doplněk k Riddickovi. Animovaný není tak svalnatý a charismatický jako skutečný, ale na druhou stranu předvádí mnohem šílenější akční scény. Už prvotní vynucené přistání dává prostor pro v reálu asi nenatočitelnou scénu s Riddickovým útokem pomocí pěnové koule. To je jen začátek a před námi se ukazuje zajímavý svět velké žoldácké lodi, kterou objevujeme stejně rychle jako plány hlavní Riddickovi soupeřky s velkou potřebou trápit /mučit/týrat ty největší z největších zloduchů galaxie. ()

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

Už to je nejaký ten piatok čo som naposledy videl Pitch Black, ale zdá sa mi, že všetci zúčastnení majú identický dabing ako pri hranej verzii - a to mimoriadne poteší, najmä v prípade samotného Riddicka. __ Osviežujúce spojenie medzi Čiernočiernou tmou a Kronikou temna. Konečne sa dozvedáme o prvom stretnutí nášho milovaného vraha a prefíkaného Toombsa. Nič výnimočné, kraťas dieru do sveta nespravil, ale taktiež ani nezahanbil hranú verziu, ktorá je však stále o kus lepšia. ()

Reklama

Ainy 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla mimořádně kvalitní, animovaná jednohubka mezi Černočernou tmou a Kronikou temna. Riddicka začínám pro sebe objevovat teprve teď a jsem nadšená. Efektní fantazie, doprovázena temnou hudbou. Ta byla ale hodně dobrá! Trochu se mi do toho nechtělo. Připomínalo mi to anime, ale nelituji, naopak. Tu půlhoďku jsem si jednoznačně užila. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Marečku Vincente, podejte mi párátko. Spojovačka mezi Černočernou Tmou a Chronicles Of Riddick je poměrně neobvykle (a dnes už nijak úchvatně) animovaná jednohubka, která má bohužel příliš málo času na to, aby z velmi zajímavé postavy poněkud úchylné velitelky vytěžila něco zajímavějšího než pár náznaků. A to je škoda, protože jinak nemá animovaný Riddick kromě úvodní přestřelky (a hlasu skutečného Vina Diesela) co nabídnout - příběh je ostudně jednoduchý a zvládne za tu krátkou dobu i několik klišé. Jediným účelem celé téhle věcičky je evidentně jen budování image Riddicka jako smrtonosného motherfuckera, který čas od času ucedí nějakou tu hlášku (a náhodou se ve zlomových momentech vždycky zachová jako rovný chlap). Tomu samotnému se nedá nic moc vytknout, nakonec je to společné dítě Diesela a Twohyho, kteří si obchodní značku jménem Richard B. Riddick velmi moudře hýčkají na horší časy. Ale objektivně je to prostě jen výplň, která kdyby neexistovala, těžko by toho někdo litoval. 60% ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Zatímco Kronika temna byla svou mytologií a stylizací těžce přeplácaná, anime kabátek tomuhle holohlavému zmetkovi náramně sluší. Bavil jsem se velice a jsem přesvědčen, že by Temná hrozba zvládla klidně celovečerní formát. Škoda jen dějové zkratky s monstr obludou a podivné vyzuální stylizace v rámci jednoho souboje - dvou podivných stínů na jinak mimořádně zdařilém filmu. I když jen krátkometrážním... ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Snímek získal cenu Golden Reel od redakce Motion Picture Sound v kategorii nejlepší editace zvuku. (Terva)

Reklama

Reklama