Plivník (TV film)

Rodinný

Československo, 1990, 59 min

• sator

No dnes už působí hodně archaicky, a Klárka se tak moc snaží :-)(29.1.2018)

Děcka (nehrála ta holčina náhodou ve znělce na Kuřátka? No, ten předobraz Kouzelné školky...) si povolají Plivníka s tváří Dášy ExPrezidentové a pak se jí snaží mermomocí zbavit. "Musíme najít nějaké místo jako Bermudský trojúhelník" - "A co takhle dvoreček v hospodě? Ten má tvar trojúhelníku, a hospodský říkal, že mu přes něj mizí hosté." "Oni mu přes něj mizí BEZ ZAPLACENÍ."(28.4.2008)

Povedený rodinný film . Nepostrádá napětí a legraci .(4.4.2009)

Jak já nemám rád naši bývalou první dámu, tak jsem fandil snahám hlavní hrdinky.(14.7.2008)

Humorný televizní film, ve kterém naprosto přirozeně hraje mlaďoučká Klára Jandová nebo Franta Husák jako její hodný tatík. A taky jeden vypelichaný černý kohout. A kdo že je to ten plivník? Je to snad převtělené černé kuře do sousedky Dagmar Veškrnové Havlové? Zábava jede v plném proudu a taky pěkně dýchá porevoluční atmosféra. Inscenace, u které se pobaví děti i jejich rodiče.(28.1.2018)