Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Annie Garettová, kterou opustil neodpovědný manžel, nachází se svou sedmiletou dcerou Taylor nový domov na koňské farmě v Coloradu. Živí se jako obsluha ve stájích a trenérka v jezdecké škole, ale neustále ji pronásleduje smrt její sestry, jež byla kdysi nadějnou jezdkyní. Navzdory těžkému období, které prožívá, stále věří ve šťastnou budoucnost a naplnění svých snů. Jedním z nich je i účast v jezdecké soutěži. Její sen se ale začne rozplývat, když její milovaný kůň náhle oslepne... (Hallmark)

(více)

Recenze (3)

Kachniczkaaa 

všechny recenze uživatele

Naivní film ve stylu " nic není tak velký problém a všechno dobře dopadne". Ale já ho měla jako malá holka moc ráda, protože prostě koně. A za tyhle vzpomínky, kdy mi ho děda pouštěl na starým videu pořád dokola má 4*, ačkoliv to není ale vůbec objektivní :-) ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Kone su uzasne zvierata a tato drama sa mi pacila uz len kvoli nim,ale aj pribeh zaujal i hlavna predstavitelka...:-) ()

Reklama

vesper001 

všechny recenze uživatele

Každá překážka je výzvou, cesta je cílem a tak všelijak podobně. Tenhle film je taky podobný – bohužel něčemu, co vzešlo z německé pásové výroby romantických cajdáků. I když musím přiznat, že soutěž se slepým koníkem mě chladnou nenechala. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama