Návrat do Modré laguny

Návrat do Modrej lagúny

Dobrodružný / Romantický

USA, 1991, 98 min

Předloha:

Henry De Vere Stacpoole (kniha)

Leslie Stevens

Robert Steadman

William A. Graham

Ronald J. Fagan

Scénografie:

Jon Dowding
  • prome

Ech? Co to sakra bylo?(17.3.2006)

• Niktorius

Je to vpodstatě přežvýkaný originál s několika "vylepšeními"...Milla Jovovich byla vžycky děsně sexy, avšak film to nezachrání, zvlášť když její herecký partner je opět ve stylu původního filmu takovej ksichtíček...(28.9.2007)

• castor

Znovu tady máme spíš umělé konflikty, na sílu vyvolané, nikam nesměřující, dějově je to průměr těžící z oblíbené robinsonské tematiky, u kterého asi nejvíc vadí to, že idylu těchhle dvou přeruší příjezd americké lodi. Svůj náboj to tehdy mělo, vizuálně fajn, a zatímco Brooke měla při choulostivých scénách dablérku, Milla se do toho pořádně opřela. I díky tomu, když to poběží na nějakém televizním kanále, divák hned nepřepne.(16.4.2017)

• korbitch22

O jedničky Milli lepší než jednička :-) je to pitchovina ale v neděli se na to dá mrknout a je to fuckt snesitelnější než jednička voe.(20.3.2011)

• Fingon

Moje milá Milla... každý jednou začíná.(19.4.2006)

• - Film byl v roce 1992 nominován hned v 6 z 12 oficiálních kategoriích nechvalně proslulé Nadace zlaté maliny. (Conspi)

• - Režisér mal extrémne nároky na dĺžku doby nakrúcania, čo bolo v rozpore so zákonom o počte odpracovaných hodín maloletých v USA. Rodičia preto prehlásili Millu Jovovich (Lilli) za finančne a právne nezávislú na rodine, a tak sa stala plnoletou počas natáčania filmu. (DJ Rocco iNc)