Návrat do Modré laguny

Návrat do Modrej lagúny

Dobrodružný / Romantický

USA, 1991, 98 min

Předloha:

Henry De Vere Stacpoole (kniha)

Leslie Stevens

Robert Steadman

William A. Graham

Ronald J. Fagan

Scénografie:

Jon Dowding

Další krásný film o tom, že civilaze je úplně k ničemu, jen plodí chamtivost, hněv, soutěživost, povýšenost a posiluje ego. Lidská rasa prostě ještě není na takové žití připravená, proto se možná vrátí ke kořenům. Čím jsme chytřejší ve vědě a technice, tím více se v nás vytrácí láska. Proč ?(3.1.2010)

• Lima

Je to taky slátanina, ale není to tak slizký jako MODRÁ LAGUNA a kouká se na to o trochu lépe. A Mila Jovovich má mnohem větší sexappeal než Brooke Shields, i když herecky jsou na tom bídně obě.(18.5.2003)

• prome

Ech? Co to sakra bylo?(17.3.2006)

Rozpočet $11miliónovTržby USA $2,807,854Tržby Celosvetovo $2,900,000/25%/(8.8.2005)

• Sarkastic

Jestliže některé pokračování filmů bývají slabé, tento snímek potvrzuje pravidlo. Na tomto filmu nenajdu skoro nic kladného. Tu 1* dávám za hezkou přírodu.(17.12.2007)

• - Film byl v roce 1992 nominován hned v 6 z 12 oficiálních kategoriích nechvalně proslulé Nadace zlaté maliny. (Conspi)

• - Režisér mal extrémne nároky na dĺžku doby nakrúcania, čo bolo v rozpore so zákonom o počte odpracovaných hodín maloletých v USA. Rodičia preto prehlásili Millu Jovovich (Lilli) za finančne a právne nezávislú na rodine, a tak sa stala plnoletou počas natáčania filmu. (DJ Rocco iNc)