Daleko od stromu (TV film)

Rodinný / Sportovní

Československo, 1982, 60 min

• vitekpe

Neslane nemastne drama o sportovnich dilematech teenageru...no, nic pro me. Plus tricetivterinova role ucitelky pro Karolinu...(8.11.2012)

Z dnešního pohledu hodně naivní, no spíš úsměvný příběh o sportovně nadaném a neskutečně čestném klukovi. Za pozornost stojí zejména herecké obsazení.(8.8.2008)

Jiří Štepnička jako ligový golman a mistr světa a ono nakonec skutek utek:-)))(23.12.2011)

Tohle nebyl špatný film. Jan Potměšil si se svojí rolí poradil obstojně a ostatním hercům nemám co vytknout. Příběh se mi docela líbil, akorát o tom morálním přiznání Tondy by se dalo polemizovat (vždyť se hrálo o titul!); stejně tak o konečném postoji otce k synovu hraní fotbalu. Já bych to viděl na hezký průměr.(7.8.2008)

Když otec promítá svoje mindráky do syna a on nechce jít v jeho šlépějích...Nesmyslem se to scénaristicky stává při srovnávání kariéry se Štěpničkou...(13.11.2012)

• - Scény z fotbalových zápasů se natáčely na stadionu Na Julisce, kde sídlí tým Dukla Praha. (offlineman)