Zavěste, prosím

Scénografie:

Waldemar Kalinowski

Kostýmy:

Bobbie Read

Poměrně solidní snímek!Nečekal bych, že to Keatonová dokáže tak dobře natočit!(29.10.2002)

Průměr dávám, asi jen k vůli sestavě. Jinak mě neustálé řešení věcí po telefonu celkem uspávalo.(18.5.2014)

• Sifaka

Strašná nuda, zdlouhavý film prakticky o ničem...(14.7.2011)

• ScreamJay

Žánr tragikomedie je pořádně tenkej led, na kterým se do studený vody neúspěchu propadlo už nemálo tvůrců. V tomhle případě byla sázka jasná. Jména, names. Poslední role velkého herce a komika jehož si za umění na poli humoru neskonale vážím Waltera Matthaua, který po dokončení tohohle filmu odešel do hereckého nebe. Poslední role, kde už jako trošku odevzdaný stařík pořád dokazoval, že vtípky jsou mu stále vlastní. Jenže děj, scénář a jeho zpracování se utopilo v klasicky americkém problému. V umělosti. I když to mělo být smutné, milovaný otec jehož život pomaličku končí, spíše to bylo divadlo, divadýlko s velkými herci. Ovšem ta opona citů, která odděluje jednotlivé scény byla tady až moc průhledná. Celý ten záměr je pak snadno čitelný. Rozhodně se drželi žánru, místy u všemi deseti. Jenže víc jak na dvě hvězdičky to u mě nebude. Jedna za již zmiňovaného Waltera, jež mě ani tady nezklamal a druhá za to, že se velký herec mohl rozloučit tam kde ho všichni objevovali. Na filmovém plátně. Jako film pak musím říct průměr, možná lehce slabší.(1.10.2004)

• togaf

Tohle že natočila moje oblíbenkyně Diane Keaton? Tuhle nevtipnou, nudnou a nesympatickou rádobykomedii? No to snad ne...A to měla k dispozici tak skvělé herce. To vážně zamrzí.(8.1.2012)