poster

Salon krásy

 • USA

  Beauty Shop

 • Slovensko

  Salón krásy

 • Kanada

  Beauty Shop

 • Austrálie

  Beauty Shop

 • Velká Británie

  Beauty Shop

Komedie

USA, 2005, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bezprezdivky
  odpad!

  Tohle kdyby natočil bílý režisér v obráceném rasovém gardu, tak dostane dvacet let bez možnosti propuštění. Spousta rasistických protibělošských keců a jednoznačné vyznění filmu - černoch dobrý, bílý špatný. Jediná bílá kladná postava je kamarádka hlavní hrdinky, a to jenom proto, aby se ukázalo, že ona (hlavní hrdinka) rasovými předsudky netrpí. Proč vzal tu ubouhou parodii na roli Kevin Bacon, to zůstává záhadou.(29.1.2013)

 • eraserhead666
  ***

  Kdyby mnohé bělošky měly alespoň z půlky tu energii, švih, říz a jiskru filmových černošek. Zrovna jsem si nedávno říkal, copak asi dělá Alicia Silverstone a ejhle, sice už před skoro osmi lety, ale dobře zvládá thlé bělošky v zajetí černošek. Mena Suvari strašná, ostatně jako vždy. Je to zábavné, pobavilo mě to, nijak neznechutilo. Dostal jsem přesně, co jsem čekal - Queen Latifah, bandu trhlejch černošek a návrat Andie MacDowell.... Já jsem rozhodně spokojenej.(29.1.2013)

 • chrispe
  *

  Co bylo na tomto filmu fajn, byla přítomnost samotné Queen Latifah, Andie MacDowell, Alicii Silverstone a v neposlední řadě Kevina Bacona. Ale bohužel ani jejich přítomnost z toto filmu neudělalo nic, co by se muselo vidět dvakrát, nebo o čem budete někdy přemýšlet, natož vykládat. Škoda. Hodně slabé.(15.3.2014)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Čo je toto za hnus?! Černošský rasizmus sa na nás valí v hlavnom vysielacom čase z televíznych obrazoviek. Ak by si niekto dovolil tak korenisté narážky a urážky na afroameričanov, ako boli nimi prednesené v tejto filmovej sračke na adresu belochov, tak by sa na neho zosypala nenávistná zloba sorošových slniečkárov. Podľa merítok dnešnej chorej spoločnosti môže byť rasista jedine beloch. Zobuďte sa, uvedomte si na čo sa pozeráte. Zosmiešňujú vás, urážajú vás a vy sa pri tom ešte bavíte. Tento film je odporný rasistický odpad!(30.4.2018)

 • SB
  odpad!

  Grupa afektovaných černošek (zjevně obsazených dle hmotnostního pravidla „více je lépe“) v salonu dle amerického snu plkajících o hovnu (takže nezábavné jak ve skutečnosti) s jejich stejněbarevnými kamarády, při pohledu na něž se mi stále vtírala hláška z jiného filmu „...a jeho prdel pozná středověk.“. Děsivý kýč.(5.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace