Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cineboy
  **

  Už jsem to chtěl přepnout, když se zjevila Andie, dal jsem tomu šanci a opět lituji. Nepřestávám se divit, že se k takovým stupiditám propůjčují takové osobnosti jako je Kevin, Djimon a Andie, snad už nebudou jen vzpomínat na zašlou slávu z devadesátých let a přelomu století a dostanou příležitost dokázat své kvality v důstojnějších projektech.(15.10.2014)

 • slunicko2
  ***

  Černošská kadeřnická komedie. 1) Film zobrazuje mentalitu, pohled na život i životní styl černošského obyvatelstva USA lehce ironickým pohledem. Na mušku si bere i stále citlivé rasové otázky stejně jako sexuální orientaci. Na seriózní odraz je ovšem příliš povrchní. Na druhé straně tu rasové a sexuální předsudky nejsou jen do počtu jako bezbarvá kulisa, ale tvoří podstatnou část děje. 2) Svižný scénář, šmrncovní Queen Latifahová i roztomilý Kevin Bacon, který konečně odložil svůj obvyklý botulinový obličej a začal trochu hrát. 3) Chtělo by to dotáhnout některé situace a vtípky a dořešit zbytečně nevěrohodné charakteristiky (elektrikář - klavírista s decentním vkusem například). 4) Darnelle: Cappuccino? Lady in chair: No uh uh baby, I don't eat or drink nothing I can't spell. Terri: Wow, you must be like the spelling bee champ, don't look like your mouth is shy to a fork at all.(19.7.2010)

 • darwin
  ***

  Barbershop pro ženy. Čekal jsem hroznou záležitost výlučně pro ženské, ale byl jsem mile překvapen. Beauty Shop je pohodovým filmem s klasickou a jednoduchou zápletkou. Na rozdíl od Barbershopu zde není tolik narážek na politiku nebo sociální problémy USA, jedinou výjimkou je snad pouze černošský rasismus vůči bělounké Lynn (Alicia Sliverstone). Herci jsou v pohodě, Queen Latifah jako vždy dominuje a zastíní (doslova) :) ostatní herce. Potěší charismatický Djimon Hounsou i teplý záporák Kevin Bacon.(22.7.2008)

 • Radiq
  *

  Nemám rád černošky, ktery když mluvijou, tak kroutijou hlavou, potažmo krkem, jak kdyby měly hlavu v mixeru. Taky další negersky móresy mě často docela serou. A tak si buďte jistí, že v tomhle filmu toho je fakt hodně. Je to totiž film, ve kterym hrajou hlavně černoši a černošky a asi je to film zaměrenej na ně. Alicia Silverstone mezi nima vyčnívá svou bělobou a krásou, ale nehodí se mi to na ni. Queen Latifah je sympaťačka, Djimon Hounsou tady taky (konečně jednou nehraje nějakyho zabijáka) a hlavně mě pobavil Kevin Bacon, i když jeho kadeřník byl trošiČku přehnaně stylizovanej do zženštilosti. No, každopádně, byla to docela sračka, ale ženskejm se to bude líbit...(26.10.2014)

 • elle
  ***

  Pohodová komedie s příjemnými černošskými herci.Queen Latifah působí opravdu hooodně příjemně a překvapila mě, že dokáže být stejně dobře drsňačka, dobračka i romantička. Děj moc nemůže překvapit, protože se v něm zase ukrývá ten slavný americký sen, tentokrát zabalený ještě černošskou otázkou, ale v hodně odlehčené poloze. Jako ženskou mě tam příjemně okouzlovalo, že se tam promenovaly ženy opravdu všeho druhu (malá, velká, tlustá, tenká) a každá z nich dokázala se sebou dělat maximum a prostě vypadat skvěle. Možná trhle, ale skvěle!!!!!! Musím se objednat ke své kadeřnici...brzo.(14.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace