Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DJ Obelix
  ***

  Aneb zpusob, jak se da zabit nedelni odpoledne. Sice si z tohoto filmu asi za den az dva nebudete pamatovat vubec nic (mozna az na Kevina Bacona v roli Jorgeho), ale v prubehu sledovani tento snimek chvilemi i pobavi. Samozrejme musite pocitat s tim, ze ve filmu vystupuje drtiva vetsina cernochu, takze dle toho se odviji i typicky zpusob konverzace i s klisovitymi vtipky ...(3.3.2007)

 • bezprezdivky
  odpad!

  Tohle kdyby natočil bílý režisér v obráceném rasovém gardu, tak dostane dvacet let bez možnosti propuštění. Spousta rasistických protibělošských keců a jednoznačné vyznění filmu - černoch dobrý, bílý špatný. Jediná bílá kladná postava je kamarádka hlavní hrdinky, a to jenom proto, aby se ukázalo, že ona (hlavní hrdinka) rasovými předsudky netrpí. Proč vzal tu ubouhou parodii na roli Kevin Bacon, to zůstává záhadou.(29.1.2013)

 • elle
  ***

  Pohodová komedie s příjemnými černošskými herci.Queen Latifah působí opravdu hooodně příjemně a překvapila mě, že dokáže být stejně dobře drsňačka, dobračka i romantička. Děj moc nemůže překvapit, protože se v něm zase ukrývá ten slavný americký sen, tentokrát zabalený ještě černošskou otázkou, ale v hodně odlehčené poloze. Jako ženskou mě tam příjemně okouzlovalo, že se tam promenovaly ženy opravdu všeho druhu (malá, velká, tlustá, tenká) a každá z nich dokázala se sebou dělat maximum a prostě vypadat skvěle. Možná trhle, ale skvěle!!!!!! Musím se objednat ke své kadeřnici...brzo.(14.10.2007)

 • darwin
  ***

  Barbershop pro ženy. Čekal jsem hroznou záležitost výlučně pro ženské, ale byl jsem mile překvapen. Beauty Shop je pohodovým filmem s klasickou a jednoduchou zápletkou. Na rozdíl od Barbershopu zde není tolik narážek na politiku nebo sociální problémy USA, jedinou výjimkou je snad pouze černošský rasismus vůči bělounké Lynn (Alicia Sliverstone). Herci jsou v pohodě, Queen Latifah jako vždy dominuje a zastíní (doslova) :) ostatní herce. Potěší charismatický Djimon Hounsou i teplý záporák Kevin Bacon.(22.7.2008)

 • Jaxx84
  *

  Jedna hvězda za Djimona Hounsouna, i když zde neměl prostor předvést co umí zahrát, tak je to stále sympaťák. Přesto ale ghetto přiblblých ,,kadeřnic" chovajících se hůř jak zvířata nemohlo dopadnout nijak slavně, rádoby moudré řeči a příběh, který jsem už v 5 minutě odhadl naprosto přesně jak skončí, se daly přežít jen se sebezapřením. 2/10.(29.1.2013)

 • - Natáčelo se v amerických městech Atlanta a Los Angeles. (BMW12)