Barbershop pro ženy. Čekal jsem hroznou záležitost výlučně pro ženské, ale byl jsem mile překvapen. Beauty Shop je pohodovým filmem s klasickou a jednoduchou zápletkou. Na rozdíl od Barbershopu zde není tolik narážek na politiku nebo sociální problémy USA, jedinou výjimkou je snad pouze černošský rasismus vůči bělounké Lynn (Alicia Sliverstone). Herci jsou v pohodě, Queen Latifah jako vždy dominuje a zastíní (doslova) :) ostatní herce. Potěší charismatický Djimon Hounsou i teplý záporák Kevin Bacon.(22.7.2008)

Aneb zpusob, jak se da zabit nedelni odpoledne. Sice si z tohoto filmu asi za den az dva nebudete pamatovat vubec nic (mozna az na Kevina Bacona v roli Jorgeho), ale v prubehu sledovani tento snimek chvilemi i pobavi. Samozrejme musite pocitat s tim, ze ve filmu vystupuje drtiva vetsina cernochu, takze dle toho se odviji i typicky zpusob konverzace i s klisovitymi vtipky ...(3.3.2007)

• Ravi

Naprosto zbytečný film o "problémech" jednoho vysněného kadeřnictví a já se ptám, opravdu takový film stojí za natočení? Podle mě ne. Děj o ničem, nenudil jsem se asi tak 15 minut z celkové stopáže, to je málo. Dialogy se mi zdály místy jako protivné tlachání o ničem. Za vynikající Queen Latifah a trochu jiný pohled na společnost dám 20% = 1/5. Bacon tu byl za hrozný pako.(19.7.2010)

• cineboy

Už jsem to chtěl přepnout, když se zjevila Andie, dal jsem tomu šanci a opět lituji. Nepřestávám se divit, že se k takovým stupiditám propůjčují takové osobnosti jako je Kevin, Djimon a Andie, snad už nebudou jen vzpomínat na zašlou slávu z devadesátých let a přelomu století a dostanou příležitost dokázat své kvality v důstojnějších projektech.(15.10.2014)

Příjemně strávená hodina a tři čtvrtě... Zahrané, natočené a celkově takové, jaké bych od podobného filmu čekal.. A některé vtipy a narážky byly skvělé... Za ty o bod navíc... :D Přál jsem, aby vše dobře dopadlo, jelikož ten salon byl skvělý, příjemná atmosféra... :) P.S.: Postřeh: Proč skoro vždy v těhle filmech klientky jásají z nového účesu, když vypadá víceméně stejně jako když přišly? :D(30.11.2010)