• LaciLC

Považovať tento film za horor kvôli nejakému pobehujúcemu digitálnemu vlkolakovi je blbosť. Film nemá absolútne žiadne napätie, len celkom slušnú akciu a pár parodických vtipov a už je koniec. Craven mal v tomto prípade radšej zostať pri nejakom tupom vyvražďovaní teenagerov nejakým chladnokrvným vrahom.(3.6.2007)

• Stanislaus

Na film jsem se koukal z důvodu přítomnosti vlkodlaků. Ze začátku to vypadalo dost slibně, hrála tam dokonce moje oblíbenkyně Christina Ricci ... a pak to přišlo. S filmem to šlo z kopce, herecké výkony v nedohlednu, naprosto absurdní scény, nedokonalé efekty a třešniškou na dortu byl "fuckující" vlkodlak. Hrůza a škoda.(12.12.2009)

Je fakt, ze Craven uz natocil lepsi kousky, ale me se tenhle film libil daleko vic nez precenovanej Vriskot. Ale samozrejme ani tohle neni nic extra. Problem je, ze film neprinasi nic novyho, i kdyz ono je tezky uz neco originalniho o vlkodlacich vymyslet. Na druhou stranu, to, co uz bylo k videni v jinejch filmech, je tu natoceno docela stylove a misty napinave. Navic potesi par vtipnejch scen, jako treba fuckujici vlkodlak. Ale zase zklame, ze tu neni zadna poradne krvava scena a vlkodlak v cely svy krase vypada dost trapne, hlavne v "obliceji". Navic mel Craven stesti na herce, nejsou tu sice zadny hvezdy, ale svy role zvladaj naprosto bez problemu. Nebavil jsem se tu tolik jako u Moje sestra vlkodlak, ale zase sem byl napnutejsi, i kdyz mi bylo dopredu jasny, kdo je ten master vlkodlak. Proste slusna oddechova zabava.(27.2.2007)

Při jízdě po Mulholland Drive ztratí Ellie kontrolu nad řízením a narazí do jiného vozu. Když společně se svým spolujezdcem, mladším bratrem Jimmym, přispěchají na pomoc zraněnému řidiči, stávají se terčem útoku podivného tvora. Jimmy je přesvědčen, že je to vlkodlak. Prokletí je dílem mistra hororu Wese Cravena a vše v něm vychází tak napůl. Je tu skvělý začátek, skvělá Christina Ricci a Jesse Eisenberg, ale horší triky, scénář a málo nápaditá režie, ale jsou mnohem horší horory a tento si 3 * určitě zaslouží. 60%(25.1.2009)

Debilní se mi jevil jen "závěr č.1", ten druhý už byl docela kůl. Obsazení výrazně pomohl Joshua Jackson, Christina se snaží, ale moc jí to nejde. Vtip docela OK, jen mi přišla uměle naroubovaná ta dějová linka se smrtí rodičů, ale HLAVNĚ: nepřítomnost nějaké pořádné lekačky či něco takového. A pokud jste viděli trailer, moc vás toho nepřekvapí.(29.7.2005)

• - V několika scénách v baru během souboje s vlkodlakem je možné spatřit jako výstavní kus masku Ghostface z Cravenovy úspěšné série Vřískot. (Lorge)

• - Původní sestřih byl o poznání brutálnější a vysloužil si omezení přístupnosti od 18 let. Po sestříhání však doznal značných změn a přístupnost byla zmírněna a upravena na 13 let s doprovodem rodičů. (Voorhees)

• - Christina Ricci přijala roli ve filmu, protože chtěla spolupracovat s Wesem Cravenem. (lucius789)