Supersmradi - Malí Géniové 2

Malí géniovia 2: Superdecká

Rodinný / Komedie

Německo / Velká Británie / USA, 2004, 85 min

• tom88

Konečne som si našiel čas aj na poriadnu sračku a bolo to s čistým zámerom. Jednotku som síce nevidel, ale myslím, že v tomto prípade to ani nie je potreba. Tento film je klasika. Všetko je tu zle a nič nefunguje. Dej, scenár, námet, kamera, réžia, hudba a samozrejme herci sú katastrofálni, aj keď Voight ma celkom pobavil, ale aj tak nechápem prečo bere takéto ponuky. Je to film čisto pre fakt malé decká, ktorím sa to asi páči, ale ako filmarina je to katastrofa. Niekedy je dobré si pozrieť takýto odpad, aspoň viem čoho všetkého je filmové ,,umenie,, schopné. Asi som macher, že som to dodíval až do konca a škoda, že odpady nedávam inak by som ho tomuto individu s radosťou naparil. 15%(7.3.2009)

• Radyo

Na jeden zátah to ke koukání skutečně nebylo, ale nadvakrát už jsem to dal. Jde skutečně o nebetyčnou hovadinu, přetékající pitomými mono- či dialogy a hereckými výkony odpovídajícími věku většiny hlavních aktérů. Problém je, že tyhle výkony předvádějí ve filmu úplně všichni, včetně Jona Voighta. Jediné pozitivum je, že dětem se to líbilo - ale pevně věřím, že z toho časem vyrostou...(26.2.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,219,388Tržby Celosvetovo $9,448,644(26.3.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $9,444,252(24.12.2006)

• MISSha

Vrchol debility !!!!!(12.9.2009)

• Jacinda

ÚÚÚÚ jak já nesnáším malé děti... některé. Absolutně mi nepřijdou roztomilý...některé. A tohle je fakt nechutný. Tento film ve mě vyvolal pochybnosti, zda chci mít děti(22.2.2010)

• salahadin

Je tu někdo, kdo to dokoukal? Já vím, že to pouštěli děcka u nás na praxi a všichni ožralí se u toho děsně chlámali. Když vystřízlivěli, tak to cd rozsekali na kousíčky (ale spíš měli ještě zbytkáč). Každopádně tohle veledílo je shit shitoucí.(6.11.2008)

• SeBig

Největší dno rodinných filmů! Námět, příběh, dialogy k zeblití! Naprostá stupidita která je trapná než vtipná... Kahuno už se nevracej!(4.3.2012)

• Ištván87

Bez komentáře. Ještě teď je mi mdlo.(17.2.2009)

• ARI50

Katastrofa radši mluvící veverky než toto.(28.9.2018)

• Terva

Je tu cítit smrad. Scénář: Gregory Poppen(4.11.2012)

• Kryton

První díl byl strašný a jeho pokračování potrzuje pravidlo dvojek. Ještě větší a blbější.(6.2.2010)

• L_O_U_S

Tenhle zážitek rozdýchávám ještě teď. Výdech, nádech, výdech, nádech... Uff, tak teda jo. Zde nezbývá než vyslovit přání, aby Boba Clarka mučili nějakým zvlášť vypečeným způsobem. O tom, co lidské smysly přijmou během sledování Supersmradů, se nesnilo ani beatnikům, hippies a Immanuelu Kantovi. Jestli ještě někde zaslechnu jméno Kahuna (a nebude to v souvislosti s Tarantinem), tak za Bobem Clarkem zajedu osobně vykonat své výše uvedené přání. (582., září 2010)(6.9.2010)

• corpsy

Možno by som mal s tej druhej hviezdičky, polovičku zoškrabať. Nieje tu veľký váhový rozdiel medzi jedničkou a dvojkou, ale formálne je to viac odfláknuté. Ale detičkám sa to ľúbiť bude. Pokiaľ ale, vydržia pred telkou tú necelú hodinu aj pol. A všetci dobre vieme, že pri tejto vekovej kategórii je to ( pri hocako kvalitnom filme ) otázne.(14.6.2019)

• honza7

Opravdu by mě zajímalo, kde se ti scénáristé berou... snad i opice v zoo by napsala lepší scénář! Fuj!(14.10.2013)

• BoncheR

Tak....toto bolo...STRAŠNÉ!(23.6.2011)

• Paity

Tohle jsou ty nejhorší braky, které jsem kdy měl tu čest videt. Kdo proboha vymyslel takový námět, toho bych potkat.(3.10.2012)

• Perry-

Viděl jsem trailer, to mi stačilo... Koukat na to na celý? Takový magor vážně nejsem.(23.12.2007)

• Standito

Takého debila ako ja aby človek hľadal. Videl som predošlú časť (samozrejme som nedopozeral), no napriek tomu som opäť zhliadol totálne trashové dno. Škoda, že sa slovo odpad nedá stupňovať.(14.8.2008)

• Reverger

A sakra! Takže to jsem viděl dvojku! Né...no co, seru na jedničku. To je taková píčovina...(3.1.2011)

• RedHot

Pustili jsme se do toho s kamarádem dva a oba jsme věděli předem, do čeho jdeme. Byl to boj, obvzláště posledních dvacet minut stojí opravdu za to. To snad i pustit prckům navečer Texaský masakr obyčejnou ruční pilou je k jejich vývoji šetrnější. --- Režisér měl tři roky po uvedení filmu smrtelnou autonehodu. Já osobně se odmítám spokojit s oficiálním závěrem policie, totiž, že šlo o nehodu - kdybych něco podobného na svět přivedl já, určitě by se našel někdo, kdo by mi smrt brzy rád zprostředkoval - popřípadě bych si za ten volant sedl a zařídil to sám. Jeden z nejhorších filmů vůbec.(1.4.2012)

<< předchozí 1 2 3 4