Reklama

Reklama

Herkules a ztracené království

(TV film)
  • Nový Zéland Hercules and the Lost Kingdom (více)

Obsahy(1)

V dávných dobách si bohové pohrávali s lidmi jako s loutkami. Herkules, provázen krásnou Deianeirou, se vydává zachránit Tróju. Bohyně Héra však nemanželskému synovi svého muže Dia nepřeje a straží na něj četné úklady… (oficiální text distributora)

Recenze (40)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Není to až tak hrozné jako první film, ale je to lepší jen o trochu. Ty dialogy jsou pořád blbé, postavy pořád strašné, ale je to místy aspoň trochu humorné. Navíc jsou zde celkem dobré příšery, respektive jedna příšera a jeden divný chlápek. Masky povedené. No, a to je asi to hlavní. Už se tu profilují herci, kteří se objevili i v seriálu, anebo v "Xeně". ()

fcreading 

všechny recenze uživatele

Keď som bol ešte malý videl som to prvy raz a odvtedy som na to nezabudol. Dnes som si to po 9 rokov zohnal a bol som velmi prekvapený pretože po takom dlhom čase sa mi to páčilo. V tomto prvom dieli narazíme na obra a velkého morského hada a samozrejme na princeznu Dianeiru poznáme ju zo seriálu Xena ktorá je velmi božská a najviac tu máme aj boha Zeusa. Na televízne pomery je to celkom slušné a Herkules je vždy ako sa patrí 80 percent. ()

Reklama

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Velmi povedené pokračování, kterému nechybí napětí, humor a pořádná dávka akce! Hercules je zde, aby zachránil bájnou Troju. Film je velmi slušným pokračováním a těm kterým se líbil první díl tak se určitě pustí i do pokračování. Které se mi líbilo mnohem více než první díl. Ovšem ta část kdy Hercula spolkne obří mořský had je heroická dodnes :) ( 80 procent ) ()

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Já mám Hercula v podání Kevina Sorba rád! Jenže tohle bylo opravdu dosti otřesné! Příběh zrůdoidní, zamíchání Gabriely ze Xeny a.k.a. Reneé O'Connor jakožto princeznu Deinareu bylo doslova děsné! Bitky legrační, ale nečekal jsem nic ve stylu Michaela Baye, takže na pohodu. A jupí jdeme si vzít zpátky Tróju. Škoda velmi hloupých dialogů, zbytečně shazují tento film pod průměr. Vše naštěstí trochu zachraňuje Herkules a jeho občasná suchá hláška - Když neprší, tak zavlažujte :) Ale jinak fujky... Snad budou další filmy o něco stravitelnější, i když se mi po tomto kousku do nich moc nechce. ()

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

(„Kde to sme? Môj osud sa tu nenaplňuje.“) ___ Po výborných Amazonkách sa toto vezie už na úplne inej, čisto seriálovej vlne. A teda žiadne myšlienky či zložitosti! Nádherné exteriéry, sympatický predstaviteľ, zábavná výprava, uletený a anarchistický humor a vzťah ku gréckej mytológií = totálna neúcta a účelové využívanie... a dobrodružstvo, ktoré v detstve stačilo... Ku gréckej mytológií má tento Herkules asi taký vzťah ako 300 k ich histórií. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama