Arachnia: Nestvůry útočí

• USA Arachnia
všechny plakáty

Průzkumná cesta za ostatky masožravého pavouka se brzy změní v boj o holý život. Samolibý univerzitní profesor Jonathan Mugford se rozhodne ukázat skupince studentů stopy existence obřího pavouka, který žil na Zemi před 300 miliony let. Jejich cestu soukromým letadlem však zastaví déšť meteorů a všichni se rázem ocitají uprostřed drsného lesa. A co hůř – jejich kroky je zavedou na místo, kde se z hlubin jeskyně derou na zemský povrch gigantičtí pavouci... (oficiální text distributora)

Alexandre odpad!

Opravdu rád bych dal alespoň jednu hvězdičku, ale vážně nemám za co. Jak tohle někdo můža nazvat sci-fi hororem, tak to vážně nechápu. Jako komedii bych to bral, ale i tak to byla bída bídoucí. Naprosto nelogické chování, nulová, spíš až mínusová atmosféra a děj. Po prvních 10 minutách jsem přemýšlel, zda se na to mám vůbec dokoukat, ale nakonec jsem si řekl, že to nějak vydžím. Vydžel jsem, ale byla to pouhá ztráta času. Nenašel jsem ani žádnou povedenou scénu, která by se dala pochválit. A ti pavouci... No že z nich opravdu šel strach... Pro mě úplná zbytečnost a ztráta času. ()

RypavaDvojka odpad!

"Panebože, chudák Deak…" Panebože, chudák já … Nature horory zbožňuju a očekával jsem něco ve stylu Arachnidu, ale tohle bylo fakt příšerný. Aspoň s animací si mohli pohrát. Čistý odpad ()

Suomi odpad!

Tak to už snad není ani možný, film z roku 2003 a efekty jako naše prvorepublikové filmy. Horor-hm to je a pořádnej, ale pro toho kdo to vydrží sledovat až do konce.Pomalu si začínám vážit českých hororů,sice za nic nestojí, ale proti tomuto dílu jsou užasný.Tento film je naprostej dementní hnus, naprostá ztráta času, to už je zábavnější sledovat tlení hovna ()

petrik11 odpad!

Tak toto bolo nechutné, toto bol totálny antifilm. Ak to niekto vydržal pozerať dokonca vážne by som pochyboval o jeho duševnom zdraví. ()

djbarrel odpad!

Solidní komedie, dávám 75 % ... jo sakra, tohle není komedie ? Ne to je horor ! Aha, tak si to musím znovu probrat. Letí letadlo a letí meteorit - krásnej zelenej. Ten dopadne na zem a krásně zeleně vybuchne a tlaková vlna sundá letadlo. Všichni přežijou a vydaj se hledat pomoc. No koho tu máme ? Pilot letadla (všechny vaše problémy vyřeší dynamit), chytrej vědátor (jsem chytrej a nadrženej), asistentka (jsem drsná holka), dvě studentky (co se nám líbí ojedeme a co ne to praštíme pánvičkou) a skupinku uzavírá student (jsem nadrženej a blbej). Tahle parta si najde rozpadlou barabiznu. která patří dědovi (ustřelím vám koule když budu muset). Děda se vyzná v pavoucích a to se hodí když dorazí. Jemu to ale moc nepomůže. Pak se to nějak mele a mele a nakonec přiletí armáda a pavoukům natrhnou prdel. Bezva fakt, že jo. Snad by mi ještě někdo mohl vysvětlit jak se třeba dá vystřílet dávka z jednoranné pušky (s tím si totiž neporadili ani herci - vždy po výstřelu s puškou nějak divně zakejvali a už zase střílela), jak je možný, že výbuch dynamitu na střeše nepoškodí střechu, kde najednou všichni vzali tolik zbraní, jak je možné že benzín nalitý na zem se do země nevsákne a mnoho dalších logických věcí. Ale hlavně jak je možný, že někdo tohle financuje a natočí v 21. století. A kdo neviděl animace pavouků (nebo co to bylo - vždyť měli i klepeta) ten neuvěří. Viděl jsem mnoho špatných animací, ale tohle nemá chybu. Ostatně ve scéně ve které si dělník vlezl do auta a našel tam malého pavouka, byl použit gumový pavouk. Mimochodem ona scéna s filmem nijak nesouvisela a tak vypadala, že je snad z jiného filmu. Všem fanouškům odpadu vřele doporučuji ! 0 % ()

moviefan4

Ako spomína sidzej že pri tomto skvoste sa musíte nadrbať je to pravda. Lebo film sme pozerali spolu a neskutočne si ho užili. Musím spomenúť tie náramne podarené efekty a perfektné herecké výkony. Ale ani cecky najivnej ,,herečky,, tento skvost nezachránia z odpadu. Je to bullshit ako mraky ale ked máte dobrý tím tak sa to dá pozerať. ()

MFZB

Filmy s pavúkmi mám rád celkom, aj tento by som hodnotil aspoň dákymi dvomi hviezdami, keby tie pavúky vyzerali aspoň troch reálnejšie a nie tak umelo... 25% ()

JesterKruger

Proč mám pocit, že tohle není Horor ale komedie? Co se dá čekat od filmu, ze studia Eda Wooda (který natočil plán 9) a se spoluprácí studia Asylum? Lidi v ději se chovají velice divně (Mám pocit, že je to udělané schválně), Pak triky, Které se v áčkových filmech používali do roku 1992, a v béčkových do roku 1993. A mám pocit, že ty efekty jsou takové schválně, Aby jsme se pláčem rozesmáli. Film bych spíše nazval špatně udělanou komedií. ()

pavel80 odpad!

Výlet profesora, asistentky a studentů za archeologickým skvostem, končí po pádu meteoritu a zároveň i jejich letadla. Nejsem fyzik, ale už tady je třeba trochu vypnout. Tenhle film po pár minutách neukáže tak skvostné přehrávání jak např. hrdinové filmu „Pterodaktyl“ u kterého je zvrácená zábava na maximum, ani nestíhá celkem zábavně natočenému obdobnému „Arachnid“… Skupinka se nám mezi tím dostala na farmičku, kde se starý farmář pochlubí špatně vypadající zdechlinou vysušeného pavouka, pak už je to céčkové klišé těžkého kalibru, které už jen nudí… (dokoukáno při přípravě večeře). nemravnosti : jedna obnažená scéna lepší obdobný film : Arachnid (od Sholdera) hodnocení : když si dáte pár piv, umře méně mozkových buněk než při sledování tohohle ()