Příběh Tracy Beakerové

• Velká Británie The Story of Tracy Beaker (více)
Komedie / Drama / Rodinný
Velká Británie, (2002–2006), 28 h (Minutáž: 14 min)

Předloha:

Jacqueline Wilson (kniha)

Kamera:

Tony Yates

Dani Harmer, Montanna Thompson, Ciaran Joyce, Ben Hanson, Clive Rowe, Nisha Nayar, Darragh Mortell, Chelsie Padley, Abby Rakic-Platt, Lisa Coleman (více)

Série(5) / Epizody(120)

Príbehy o dievčatku Tracy Beakerovej nakrútené podľa svetoznámej knihy populárnej detskej spisovateľky Jacqueline Wilsonovej. Budeme sledovať úžasné dobrodružstvá neskrotného desaťročného dievčatka, ktoré objavuje svet...
Tracy Beakerová sa po nevydarenej adopcii vracia späť do detského domova a takmer všetkým znepríjemňuje život. Veď, ako sama hovorí, je problémová a teda aj ťažko zvládnuteľná. A navyše si neustále vymýšľa príbehy o svojej "neviditeľnej mame", ale i o tom aká je pre ľudstvo dôležitá a ako raz zachráni celý svet... (oficiální text distributora)

KajusaK

Velice perfektně zpracované, kniha byla mnohokrát lepší,to sice ano, ale i u seriálu jsem se dost zasmála,takže hodnotím alespon 4* :) .. Lisa Coleman byla perfektní,má můj obdiv :) ()

Yesqward

V nižšom veku mi tento seriál pripadal mimoriadne zábavný, teraz mi príde trochu nudný, ale dá sa naň pozerať. 50%. ()

Marina111

Celkom milé spestrenie sobotných zobúdzaní, ak teda ste vo veku hlavných hrdinov (cca 7-10 rokov) a keď ste ochotní vžiť sa do sveta detských domovov a ich malých obyvateľov ... ()

-soch-

Zvláštny seriál, ktorý mi akosi nesadol. Príbeh nejakej dievčiny, ktorá zakotví v detskom domove. No taký typický dievčenský román - nie, že by som ich niekedy čítal. Tuším s ďalším stredoslovenským dabingom. ()