• LaciLC
  **

  Herecký koncert Anette Beningovej a Bena Kingsleyho, to je to jediné, čo tento film vlastne dokáže ponúknuť. Pani Harrisová je totiž veľmi nudný a nezaujímavý film. Priznám sa, že som čakal prepracovanejšiu psychologickú mozaiku, dostal som časté pozeranie sa na hodinky a mnoho, mnoho zívania. Tak, tak...(22.8.2007)

 • Jossie
  **

  Nesmírně nudně zpracovaný TV film o psychicky nevyrované ženě, visící kdoví proč na chlapovi, který byl pěkný parchant. A pokud to tak nebylo myšleno, tak to bylo špatně natočeno.(25.2.2007)

 • Malarkey
  ***

  Polo dokument a polo film. Chvíli se to tváří jako psychologické drama s výbornou Annette Bening a standardně solidním Benem Kingsleyem, aby se z toho po chvíli udělal dokument. Film, který je na cestě stát se dobrým, ale končí na slově průměrný.(19.7.2016)

 • Agora
  ***

  Smutná ukázka toho, co dokáže egoistický muž udělat z původně sebevědomé inteligentní ženy. B.Kingsley je opravdu bezcitný a sobecký egoista, A.Bening velmi dobře ztvárňuje ženu, která se nedokáže od takového muže odpoutat ( i když nechápu, co na něm viděla, choval se k ní divně hned od začátku) a nechává se ponižovat. Návyk na léky, nespokojenost v práci a ve vztahu ji postupně psychicky i fyzicky zničí a hořký konec je jen logickým vyústěním. Ty tři hvězdičky jsou mou poctou hereckému výkonu A. Beningové, jinak by to bylo za dvě.(12.11.2010)

 • kleopatra
  **

  Fádně natočená partnerská sága o jednom doktorském seladonovi a jeho psychicky vylabilněné přítelkyni, na kterou se nedostalo. Nuda, která snad nemůže vydráždit ani ženy, s nimiž partner taky zachází jak s onucí a které jsou v pokušení - jako paní Harrisová - mu dát na budku. Paní Harrisová je zajímavá jen brilantní paní Beningovou, která je tu ale třešinkou na ... sucharu.(5.2.2007)

 • - 20.3.1981 byla Jean Harrisová odsouzena k 15ti letům vězení za vraždu 2.stupně. Byla omilostněna v prosinci 1992 ve věku 69 let. (Rodriguez)

 • - Lynne Tryforosová se nikdy veřejně nevyjádřila ke svému vztahu s Tarnowerem či Jean Harrisovou. (Rodriguez)

 • - Po Tarnowerově smrti se "úplná scardaleská dieta" znovu dostala do čela bestsellerů, více než rok po svém prvním vydání. (Rodriguez)