Muž v hlavní roli

Leading Man, The

Muž v hlavnej úlohe

Velká Británie, 1996, 100 min

Pořád platí a platit bude, že Jon Bon Jovi je skvělý zpěvák a průměrný herec. Přesto si troufám tvrdit, že Jon je v této roli více než dobrý. Příběh o sobě měl dost velký potenciál, protože přece jen nepříjemný a nevypočitatelný muž v podání známého rockera je postava, která je dost výrazná, nečekaně originální a plně funkční. Ostatní postavy jako by hrály druhé housle a vedle výrazné hlavní postavy se nedokáží prosadit a zůstávají v jejím stínu. To samé se dá prohlásit o stylové režii a téměř originálních nápadech a postupech ve scénáři. Jenže, jako nejslabší se ukázala dramaturgie filmu. Není jasné, co film přesně chce. Jestli chce být thrillerem, nebo dramatem plným intrik. Film ani příliš negradoval a moje hodnocení se ustálilo na 60%(28.4.2012)

Zajímavý scénář zpracovaný do televizní podoby, kterou zachraňuje pouze charismatický Jon Bon Jovi.(4.10.2010)

• Ripley

TV film pro nenáročné ženy v domácnosti.(24.8.2009)

Docela jednoduchý filmek pro nenáročné diváky s dosti jasným předvídatelným koncem. Film pojednávající o manipulaci mezi lidmi, kdy se Felix snaží ovládnout svůj život prostřednictvím někoho jiného, postupem času ale zjišťuje, že není vše tak jak se zdá...(14.5.2011)

• Martin741

Priserna nuda. Mne je teda Bon Jovi hodne nesympaticky a nemam ho rad. Tak asi preto mi bol nesympaticky aj tento film. 20 %(8.10.2013)