poster

Muž v hlavní roli

 • Velká Británie

  The Leading Man

 • Slovensko

  Muž v hlavnej úlohe

Drama

Velká Británie, 1996, 100 min

 • kingik
  ***

  Pořád platí a platit bude, že Jon Bon Jovi je skvělý zpěvák a průměrný herec. Přesto si troufám tvrdit, že Jon je v této roli více než dobrý. Příběh o sobě měl dost velký potenciál, protože přece jen nepříjemný a nevypočitatelný muž v podání známého rockera je postava, která je dost výrazná, nečekaně originální a plně funkční. Ostatní postavy jako by hrály druhé housle a vedle výrazné hlavní postavy se nedokáží prosadit a zůstávají v jejím stínu. To samé se dá prohlásit o stylové režii a téměř originálních nápadech a postupech ve scénáři. Jenže, jako nejslabší se ukázala dramaturgie filmu. Není jasné, co film přesně chce. Jestli chce být thrillerem, nebo dramatem plným intrik. Film ani příliš negradoval a moje hodnocení se ustálilo na 60%(28.4.2012)

 • NinadeL
  **

  Nerušivé béčko, dárek pro příznivce Jon Bon Joviho. Příjemné prostředí zkoušení divadelní hry a parta sehraných herců. Thandie Newton byla vždycky hodně zajímavá, začínala po boku Kidmanky ve Flirtování a v době natáčeního tohoto filmu už měla za sebou románek s Bradem Pittem (potkali se během práce na Interview s upírem). A tady měla hezkou příležitost dozrát. Kdo by hledal Kidmanku, musí si počkat na její cameo na úplný závěr filmu.(17.11.2020)

 • Martin741
  **

  Priserna nuda. Mne je teda Bon Jovi hodne nesympaticky a nemam ho rad. Tak asi preto mi bol nesympaticky aj tento film. 20 %(8.10.2013)

 • Ripley
  **

  TV film pro nenáročné ženy v domácnosti.(24.8.2009)

 • andy60
  **

  Mužem v hlavní roli je zde Jon Bon Jovi, což mně nijak nevadilo, i když ho mám mnohem radši za mikrofonem. Větší problém vidím ve filmu samotném. Nepřekvapuje mě, že scénář má na svědomí žena. Kterého muže by napadlo zabývat se takovými malichernostmi a věnovat tomu celovečerní film? To je největší problém filmu - nemá v podstatě divákovi co nabídnout. Celá ta zálržitost s manželskou nevěrou není moc zajímavá a celé vyznění filmu navíc sráží jeho "televizní" zpracování.(6.6.2020)