poster

Boj v temnotách

 • anglický

  Watch the Shadows Dance

 • anglický

  Nightmaster

Akční

Austrálie / Kanada, 1987, 87 min

Režie:

Mark Joffe

Kostýmy:

Helen Hooper
(další profese)
 • blackJag
  *

  80. léta byla stylově běsná, ať už to člověk vztáhne na účesy, hudbu nebo hadry a ne méně je běsný i tento film, který byl v "osumdesátkách" spáchán. Normálně bych se v těchto úkazech tolik nerýpal, každá dekáda má to své, co jiného ale dělat, když je příběh snímku o ničem a tom stejném pořád dokola? Když je film dobrý, má divák tendenci pochybnost módy nepovažovat za relevantní. BOJ V TEMNOTÁCH není ten případ. Nehrát v tom mladá Kidmanová, musel bych tu hovězinu stornovat hned po pěti minutách. Bez špetky napětí nebo zajímavého nápadu, s nulovou choreografií soubojů (dají-li se zdejší půtky označit souboji). Opravdu, takový NINJA FAKTOR, obdařený parkinsonem v čerstvém rozpuku. Nikdy více. II Scénář: Michael McGennan. Hudba: Dave Skinner. 20%(8.1.2011)

 • Mylouch
  **

  Trochu jalová atmosféra chlapeckého škádlení 80`s, zvrásněná kulisou zvukové stopy, okořeněná východoasijským bojovým uměním a tehdy ještě protivnou zrzkou, žirafou Nicol, v dobách její nezletilosti jako holkou bez konkurence (=sama v partě kluků). 1-2*(5.5.2012)

 • otík

  Viděl jsem jen úvod (na to, že byly tři hodiny v noci, to bohatě stačilo), ale Nicole tam má opravdu ránu. Její účes alá Čarodějnice z Austrálie nemá chybu.(8.3.2008)

 • Pavlík
  *

  10. 01. 2011 (17.); sport a drogy, to by nemělo k sobě patřit, Nicole v mladším nebyla moc pohledná(11.1.2011)

 • pufina
  *

  Napětí žádné, tudíž to v divákovi nevyvolá příliš zvědavosti, co bude dál. Já většinu času jen tak tupě zírala. Každopádně mladičká 20 letá Nicole Kidman má ránu, ani Whoopi Golberg neměla takové háro.(8.1.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace