Boj v temnotách

Mark Joffe

Kostýmy:

Helen Hooper
  • Pavlík

10. 01. 2011 (17.); sport a drogy, to by nemělo k sobě patřit, Nicole v mladším nebyla moc pohledná(11.1.2011)

• pufina

Napětí žádné, tudíž to v divákovi nevyvolá příliš zvědavosti, co bude dál. Já většinu času jen tak tupě zírala. Každopádně mladičká 20 letá Nicole Kidman má ránu, ani Whoopi Golberg neměla takové háro.(8.1.2011)

• Mylouch

Trochu jalová atmosféra chlapeckého škádlení 80`s, zvrásněná kulisou zvukové stopy, okořeněná východoasijským bojovým uměním a tehdy ještě protivnou zrzkou, žirafou Nicol, v dobách její nezletilosti jako holkou bez konkurence (=sama v partě kluků). 1-2*(5.5.2012)

• blackJag

80. léta byla stylově běsná, ať už to člověk vztáhne na účesy, hudbu nebo hadry a ne méně je běsný i tento film, který byl v "osumdesátkách" spáchán. Normálně bych se v těchto úkazech tolik nerýpal, každá dekáda má to své, co jiného ale dělat, když je příběh snímku o ničem a tom stejném pořád dokola? Když je film dobrý, má divák tendenci pochybnost módy nepovažovat za relevantní. BOJ V TEMNOTÁCH není ten případ. Nehrát v tom mladá Kidmanová, musel bych tu hovězinu stornovat hned po pěti minutách. Bez špetky napětí nebo zajímavého nápadu, s nulovou choreografií soubojů (dají-li se zdejší půtky označit souboji). Opravdu, takový NINJA FAKTOR, obdařený parkinsonem v čerstvém rozpuku. Nikdy více. II Scénář: Michael McGennan. Hudba: Dave Skinner. 20%(8.1.2011)

• otík

Viděl jsem jen úvod (na to, že byly tři hodiny v noci, to bohatě stačilo), ale Nicole tam má opravdu ránu. Její účes alá Čarodějnice z Austrálie nemá chybu.(8.3.2008)