Roam

všechny plakáty
Dokumentární / Sportovní
Kanada, 2006, 45 min

Eoin

Milujem kamery ktoré sa pohyboujú spolu s jazdcom, a to bolo to čo som si na Roame najviac cenil. Ten vek filmu tam je cítiť, ale taktiež je cítiť, že to netočili iba hocijakí filmári, ale The Collective, teda dnešný Anthill Films. Za posledné roky išla MTB filmárčina veľmi dopredu, čo dokázal film Follow Me, ale hlavne Life Cycles. No čo k tomu ešte dodať? Roam by som som zaradil medzi najslabšie filmy od dnešných Anthill Films, potom by nasledovalo krásne Seasons a potom výborné Follow Me. Udeľujem pekných 70%. P.S hocikto kto si číta tento text a nevidel Life Cycles, tak povinne pozrieť! ()

freEDelL

Film který je podle mého názoru trošku pod Seasons. Ale, nikoli kvalitativně, ale je to pouze můj subjektivní názor. V tomto filmu je vynikající soundtrack (spousta písniček se Vám zalíbí). Proč je pro mne horší než Seasons od stejné grupy lidí? No, je to především proto, že moc neholduji dirtbiku nebo dirtbikingu obecně, ale spíš se mi více líbí downhill. Bohužel se mi zdá, že v tomto filmu se více ukazuje dirtbiking než DH, tak proto je pro mě Seasons jasnou jedničkou, tedy pardon, dvojkou :-) Life Cycles rulezz :-) ()

• V dokumente sa objavili jazdci Darren Berrecloth, Steve Peat a Steve Romaniuk. (Game90)