Reklama

Reklama

Carnosaur

  • Česko Carnosaurus (festivalový název) (více)
Trailer

Výzkum v oblasti genetiky přivede geniální doktorku Tiptree (Diane Ladd – ''Rambling Rose'') k oživení dinosaurů. První z nich Tyrannosaur svým nezměrným apetitem roste do fantastických rozměrů a niči vše co se mu dostává do cesty. ''Doc'' Smith (Raphael Sbarge – ''Risky Business'') a Thrush (Jennifer Runyon – ''Ghostbusters'') jsou jediní dva lidé, kteří dokáží vzdorovat plánům šílené doktorky. A nastává boj proti jednomu z nejnebezpečnějších predátorů, kteří kdy žili na této planetě. (Five Stars Entertainment)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Nedávno jsem zcela náhodou narazil na tuto svojí dětskou lásku a musel si to prostě pustit znovu. Tento film jsme kdysi měli na VHSce a já byl z toho filmu jako malý úplně hotový. Strašně jsem žral dinosaury a i když jsem v té době moc nechápal smysl toho všeho co se odehrává na obrazovce, tak scénu s T-Rexem jsem si zapamatoval, stejně jako tu s uhryznutou hlavou. Nyní po letech už z toho tak odvařený nejsem, ale i tak se mi to docela líbilo. Atmosféra sice místy připomíná spíše komedii a dinosauři zrovna dvakrát povedení nejsou, ale stejně dám průměrné hodnocení. ()

fcreading 

všechny recenze uživatele

Oveľa viac hrôzy sme mohli zažiť u Jurského parku od Spielberga. Ale začiatkom 90-rokoch sa neistý režisér nevedel rozhodnúť čo chce nakrútiť, a tak stvoril gumeného komisára Rexa (ehm pardon Tyranosaurusa Rexa) pozval si k sebe pár zfetovaných hercov a navrhol im zmluvu. Oni ju bez väčších problémoch podpísali, lenže to ešte nevedeli, do čoho sa púšťajú. Kurací dinosaurus je len nepekným pokusom o humor, žena ktorá porodí dinosaura a pár zábavných akčných scén ktoré ma zaujali. To je asi všetko, čo vtom filme bolo. 40 percent ()

Reklama

Xeelee 

všechny recenze uživatele

[FOD 2016] Tahle vykrádačka ještě nenatočenýho Jurskýho parku je tak blbá, že bych si ji s nostalgickou slzou v oku pustil znovu z řádně ohraný VHSky. Tohle by mělo bejt béčkově zábavný i bez simultánního dabingu Samanthy Bifidus a vaješnýho rautu po poslední projekci festivalu, díky které se nákaza rozšířila do celé Prahy a odtud do celého světa. Svět patří dinosaurům! ()

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Producent Roger Corman chtěl v roce 1993 konkurovat Jurskému Parku, a tak vypustil do světa Carnosaura. O nějaké konkurenci však nejde mluvit, Carnosaur je totiž neskutečně otřesným pokusem o dinosauří horor. Jakž takž funguje ve scénách ještěřích útoků, zbytek filmu je ale nudná ukecaná kaše plná špatných hereckých výkonů a tragicky nezajímavých promluv postav (Diane Ladd zde má vyloženě úděsně napsanou roli). Děj nemá žádný spád a způsob, jakým se hlavní hrdina dostává k jádru problému, je snad nejlenivěji napsaným oslím můstkem, jaký jsem za poslední měsíce viděl. Scénář a režie Adama Simona zkrátka nestojí za nic. Nejvíc k naštvání je to, že předloha Johna Brosnana údajně nabízela docela zajímavé náměty, z kterých mohlo vzniknout zábavné béčko, u Carnosaura však o nějaké zábavě nemůže být ani řeč. ()

st.ranger 

všechny recenze uživatele

Nostalgie z dob VHS. Asi na popud Jurského parku byla podobně jako dnes pod záštitou Asylum vytvořena brutální gumová podívaná. Samotný příběh a zápletka je samozřejmě značně úchylná, stejně jako většina útoků nenažraných dinosaurů. I přesto má film jakousi atmosféru, kterou filmy se CGI monstry nikdy mít nebudou. Když jsem byl malý, nejvíce na mě zapůsobil útok na trojici teenagerů v jeepu a pak masakr Greenpiece, přivázaných k bagru. A i ten závěr je zajímavý. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (6)

  • Tyrannosaurus Rex bol stvárnený trojako: miniatúrnou diaľkovo ovládanou bábkou, hercom v kostýme a robotom v životnej veľkosti. (beso74)
  • Natáčanie filmu trvalo 18 dní, pričom Diane Ladd (Dr. Jane Tiptree) sa zúčastnila len 5 dní. (beso74)
  • Koža pre mechanického T. Rexa v životnej veľkosti bola vyrobená spoločnosťou Total Fabrication Kenneth J. Halla. Výroba trvala 5 týždňov. (beso74)

Reklama

Reklama