Tajemství Noemovy archy (TV film)

• Německo

Visus-Expedition Arche Noah

Dobrodružný

Německo, 2011, 125 min

• blezg

Typický zlatokopsko-hrobkyvykrádající krvák s vytuněnou historií, kterej si svojí větev podřízne sám. Indiana Jones bez vtipu a nadsázky?... to bude asi nějakej odpad...(27.10.2014)

• Pepinec

Všechny prachy se rozházely za cestování a nezbylo na scénář, že? Všiml jsem si. Ono nejde donekonečna vysvětlovat nepochopitelné a nelogické chování postav větami typu "znám lidi, kteří znají lidi..." To, co bych u pohádky pro děti překousnul, sráží tenhle uskákaný epos na kolena, třebaže jde o televizní záležitost. Tobi Baumann asi nebude tím, kdo přišel s domněnkou, že současný německý film je ve formě...(6.3.2012)

• rigby

Jednoduchý dobrodružný film na sobotní odpoledne strávené ve společnosti televize. Vyšší ambice si to neklade, ale když se spokojíte s tímhle, tak se budete docela dobře bavit. 2+(14.3.2012)

Tv film, který podle mě nebyl tak špatnej. Viděno 6.3. 2012 na Barandově. Děj byl jednoduchej, dávám za film 70%.(6.3.2012)

Pokud od toho nic nečekáte, myslím si, že na večerní pokoukání to stačí. Děj sice viděný už milionkrát jinde, ale i tak se to dalo. Němcům se podařilo strafit se do mého vkusu, což se o některých amerických filmech říci nedá.(7.3.2012)

• - Původní název filmu byl Das Vermächtnis der Arche, což lze přeložit jako Odkaz archy. (..Lucas..)

• - Natáčení probíhalo nejen v Německu, ale i v Istanbulu, Kapadocii a Itálii, a to do 15. dubna 2010 do 18. června 2010. (..Lucas..)